Příspěvky uživatele - 234.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání 2017 M+B, 10.4.2017
150.44: Pod mínus 20 bolo len pár dní, väčšinou to bolo tiež do mínus 15-16. Tých -23 mi referoval kamarát ktorý teploty sledoval pozorne, ja som zachytil -21. IH
Konferencia, 10.4.2017
Pavel: Konferenciu na fotke som sadil v r.2006, podpník dula BA29. Boscova za ňou bola zasadená v r.2008, podpník plánka. Inak u mňa Dicolor kvitne teraz, súčasne s ostatnými hruškami, u Vás by to nemalo byť inak. IH
Výchovný řez ryngle ontario, 1.4.2017
Zatiaľ by ich bolo 5 (plus terminál). Podľa toho ako stromček vyzerá tak by ich utiahol, ale to horné poschodie bude určite preferované. Preto by bolo potrebné sústrediť sa na oslabovanie rastu horného poschodia, ako som už uviedol - DSR, vyväzovanie... celý příspěvek >
Doba postřiku proti pilatce, 1.4.2017
Presne tak ako píše pán Votrubec. Predjarný postrek nie je taký dôležitý ako postrek proti piliarke, mnohí ho nerobia. Takže proti piliarke postriekať slivky ku koncu kvitnutia. A zaujal ma ten "kouzelný" termín "zaječí ouška". 😉. IH
Výchovný řez ryngle ontario, 1.4.2017 Obsahuje fotku
Ja by som skúsil - proti zaužívaným pravidlám - ponechať obe poschodia. Stromček sa zdá byť mimoriadne vitálny. Na tom hornom poschodí sa na 2 kostrových vetvách ponúka vhodný rez na prevod ktorý by mal zoslabiť rast, z toho tretieho konára sa dá... celý příspěvek >
Hrušeň Abate fetel, 1.4.2017
P.Jano: Neviem aký pôvod má moja A.F., kupoval som ju cez nemenované zásielkové záhradníctvo, inak som ju zohnať nevedel. Už sa nepamätám či bola označená, ale asi áno lebo viem určite že je na dulovom podpníku. IH
Všechny na jaře vysazené smaragdy mi náhle zvnitřku reziví, 16.10.2016 Obsahuje fotku
Pridám ešte obrázky - tieto smaragdy som sadil (kontajnerové) pred asi 1,5 rokom. Sú vysoké asi 1,6m. Po rozhrnutí konárov majú všetky takéto suché miesta. Kamarát má smaragdové tuje (okolo 30 kusov), vysoké 3metre, široko - ďaleko najkrajšie na... celý příspěvek >
Jablka v červnu, 12.6.2016
Netvrdím, že jablká z obchodu nie sú dobré, takisto ako netvrdím že treba jesť len to čo si sami dopestujeme. Ja si len skrátka dám načas od jabĺk pauzu, aby som si ich onedlho (po krátkej abstinencii) zasa vychutnal. Teraz je vitamínov dosť aj z... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.5.2016
Tento rok bol tlak moníliového úžehu veľmi silný. Mohli by ste posúdiť ako sú odrody Maďarská, Hargrand a Orangered odolné na moníliový úžeh?
Darina, 12.8.2015
Zdravím pan David, mohli by ste mi prosím napísať niečo o odrode BORA akú má chuť a ako odoláva monílii plodov? Vypadá že len Vy máte tu s ňou skúsenosti. Ďakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika