Příspěvky uživatele - 253.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.5.2019
Galahad bol v r.2018 najhorsi zo vsetkych odrod. Bohata nasada plodov, ale zasychanie trapiny znicilo skoro vsetky strapce na cca 20 hlavach. S napatim cakam ako sa moj jasny favorit predoslych rokov osvedci dalsie... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.5.2019
Alexa bola v r.2018 jednoznacne moja najlepsia odroda. Velmi dobre odolala chorobam, bohata uroda, obrovske strapce i bobule, vynikajuca kvalita bobul, sladke chrumkave. Tento rok 2019 sa ukazuje velmi dobra nasada strapcov. Takze po prvych 2... celý příspěvek >
Vistarich, 8.5.2019
Vistarich tento rok silne napadnuta kuceravitostou (jednoznacne najhorsia zo vsetkych mojich cca 10 ordod) - ale podobne aj predosle roky.  Robil som 1x postrek Kuprikolom.
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 8.5.2019
Sadil som odrody udajne odolne kuceravitosti, uz viem, ze to nie je pravda, treba ich striekat. Tento rok som striekal myslim vcas 1x Kuprikolom. Niektore odrodu uz boli viac narasene. Problem mam opat s Vistarich. Ta je velmi silne napadnuta. Ine... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 8.5.2019
v zahrade v Bratislave a okoli boli vzdy pestovane marhule bez postreku proti monilioze a nebol s tym cca ziaden vyznamny problem. Su to vacsinou mohutne marhule na semenaci. Nie su to ziadne odolne odrody, cize su to asi odrody ako Madarska,... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 8.5.2019
Minule roky som mal velmi vysoky vyskyt roctocov na vinici. (reva vina). Tento rok v marci som nasadil drave roztoce typhlodromus pyri. Ale pozorujem teraz velmi vysoky vyskyt roztocov na listoch - rovnako ako vlani a to aj na koreni, na ktorom su... celý příspěvek >
Meruňka s pozdním dozráváním, 8.5.2019
Congat mi rodi uz 4.rok. Prve plody mala uz prvy rok. Mam ju na podnozi Wavit a velmi slabo rastie, ale velmi silne plodi. V kazdom roku ma silnu nasadu kvetov, aj dobre odkvitnu - ponecham z nich tak 30-50% a aj tak je to moc - su drobne. Ale ten... celý příspěvek >
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 8.5.2019
Minuly rok som mal obrovsky problem s Galahadom. Mal bohatu nasadu strapcov, dobre sa opelil, bobule sa nalievali, cca koncom maja/jun sa zacali hromadne scvrkavat bobule. Bolo to este predtym ako zacalo sucho. Primarnou pricinou je zasychanie... celý příspěvek >
Mšice a mravenci, 28.5.2018
CCa kolko mydla na kolko vody? Robite davkovanie odhadom, pokusom, ci mate overenu davku?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika