Příspěvky uživatele - 64.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 6.9.2019 Obsahuje fotku
U mna tento rok vedie zase alladin, sladky sice bol na rozdiel od minuleho roku trochu napadnuty (podla fotiek som to urcil ako cierna hniloba - snad :), chutil mi aj dolgozdannyj, super extra. Uplne bez napadnutia je Vostorg krasnyj. Rusbol zlepseny... celý příspěvek >
Odrůda Cresthaven, 5.9.2019
To sa tazko hodnoti, ked kazda dozrieva v inu dobu. ale mne chutil viacej flamingo. My mame aj cresthaven aj Symphoniu, a viacej nam chutila Symphonia
Flamingo, 9.8.2019
aj my uz jeme :-) ale este lepsie su ked su viacej vnutri oranzove
Velmi rané broskve, 2.7.2019 Obsahuje fotku
aj mne sa uz Fenix pekne vyfarbuje :-)
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 11.5.2019
Som si ho tento rok nastepil a vysadil, tak som zvedavy. Ked porovnate chut a zdravotny stav Alladina a Galahadu, ktory sa vam zda lepsii? Neberiem do uvahy zatial to scvrkavanie bobuli.  Ja mam Alladin a s nim som zatial po uplne spokojny (ale... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 11.5.2019
no nepotesil ste ma, cital som vase skusenosti a som sa potesil ked som ho zohnal, som si ho tento rok naockoval (uvidim ako budem uspesny) a zakorenil odrezky ze ho povysadzujem, tak som zvedavy ako pojde u mna. Mam aj Alladin,... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 7.5.2019
Ku mne sa tento rok dostali zujimave vruble kostkovin a tak som tento rok pri kostkovinach vyskusal postup ze som neooholil vsetko na podnozi a podla mna to bola chyba, mal som velmi male percento ujatia. aspon mne sa to neosvedcilo, ja uz do... celý příspěvek >
Roubování, 3.5.2019
Mna by zaujimalo co bude dalej ked sa ujmu. Povodne kostrove konare resp. povodny kmen az na uroven novovrublovancov odrezete? Lebo podla mna ak ich nechate a vruble budu takto dole na kmeni tak rast nebudu. Peto
Asimina Triloba, 28.4.2019 Obsahuje fotku
Mne konecne poriadne zakvitla tak sa snad dockam aj nejakeho plodu :-), minuly rok jeden malinky bol, ale opadol :-(  
Cerv v kmeni topazu, 10.4.2019
Ja som nasiel nieco podobne na 5 rocnej jabloni, cca 60cm nad zemou, takze zrezanie neprichadzalo do uvahy, by mi zostal len pahyl :-(. tak som poriadne do diery zasmatral drotikom, snad som ho zasiahol, uvidime, sledujem stromcek, mozno ma tiez caka... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 24.3.2019 Obsahuje fotku
U nas marhule uz v plnom prude, a zacinaju pomalinky uz aj broskyne
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 14.3.2019
Tým Prolectusom kedy nasledne striekate, teda po akej dobe od Kuprikolu? V akom stadiu su vtedy broskyne? Vdaka Peter
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 19.10.2018
Aj ja som z Caklovom nadmieru spokojny :-) Dobra komunikacia a super stav stromcekov, korenova sustava bohata (vyska takisto 2m, nic nestracovali). Peto
Doporučte odrůdu ořešáku, 7.9.2018
no s tym moc nesuhlasim ze vacsina je dobra, moja skusenost je skorej opacna, hlavne ako ich chcete ususit ked su take cele cierne a supka nejde dole :-(  a ked som luskal suche cierne tak skoro kazdy bol zly..
Doporučte odrůdu ořešáku, 7.9.2018
Aj ja som chcel vysadit este jeden mensi orech u nas (Mars), jeden velky uz mame - semenac, je dobry, ale po skusenosti s vrtivkou orechovou (rhagoletis completa) - vsetky orechy cierne, som od toho upustil, a ktovie ci si nechame aj ten velky,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika