Příspěvky uživatele - 234.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání 2019, 11.4.2019 Obsahuje fotku
Rozkvitnutá slivková mini-alej (na fotkách). Jej súčasťou sú 2 Čačanky, Katinka, Tegera, Althanova a Zelená rynglota. IH
Rozkvétání 2019, 11.4.2019
KTO UHÁDNE, aký strom na začiatku kvitnutia je na fotkách? Foto 1 - celkový pohľad, foto 2,3 - detail rozvíjajúcich sa kvetov. IH
Podnož pro meruňku, 24.7.2018
Dobrý večer, zaujímalo by ma o koľko je asi menšia marhula na podpníku      St. Julien oproti marhule na myrobaláne keď máme na oboch podpníkoch naštepenú tú istú odrodu. Začína marhula na St. Julien plodiť rýchlejšie ako marhula na... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Rubinola - v mnohých príspevkoch som sa netajil že je to moja favoritka, moja top-odroda. Je a bude. Na fotke je informácia zo švédskej stránky - podľa nich má Rubinola najvyšší obsah vitamínu C spomedzi všetkých odrôd jabloní. Bolo by to pekné, ale... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 14.7.2018
K príspevku Tety Jany: Podľa mňa sú kritické prvé 2-3 roky - aj čo sa týka toho nadmerného slnenia. Staršia rastlina je už odolnejšia a prosperuje na ľubovoľnom stanovišti. IH
Moruše, 15.6.2018
Morus nigra - moruša čierna. Pozoruhodné ovocie - chutné, zdravé, bezchemické, rôzne využiteľné. Prvé fotky tohtoročných zrelých moruší som tu dával 22.5.18 (foto 1). Ďalšie fotky sú z dneška, teda po takmer 4 týždňoch. Za ten čas 6-metrový strom... celý příspěvek >
Jablon Empire, 26.11.2017
Aplikáciu giberelínov ako úplne bežnú súčasť agrotechniky uvádza vo svojom článku v poslednom č. S&V aj pán inžinier Komžík (foto). Popisuje v ňom svoje skúsenosti z pobytu v Anglicku. Informácie o spôsobe pestovania jabloní ale aj iných ovocnín v... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017
Katoo: Možno (!) Lord Lambourne. Tvar plodov, doba zrenia, chuť a šťavnatosť by zodpovedali, sfarbenie až tak veľmi nie (foto). Ale sfarbenie plodov môže byť dosť variabilné. IH
Tomel pro republiku, 15.6.2017
Strom Hurmikaki mal už výšku asi 4 metre. V zime vymrzol, orezal som ho tak že zostala len časť kmeňa. Teraz začal rašiť na niekoľkých miestach, zapestovať novú korunku nebude problém. Otázkou ale je, kedy príde znovu takáto zima (a začneme zasa... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 15.6.2017
Je to dobrý rok pre ríbezle a egreše. Ja mám najradšej čierne ríbezle s ich neopakovateľnou arómou, ale aj kvalitné egreše sú skvelou pochúťkou. Pridávam pár fotiek, mám len stromčekové tvary. IH
Red Delicious, 15.6.2017 Obsahuje fotku
Red Delicious - resp. jeho novšie mutácie, nízke tvary na slaborastúcich podpníkoch v intenzívnejšom pestovateľskom režime. Na fotkách sú stromčeky sadené na jeseň 2014, ktoré už začínajú rodiť. Foto 1,2: Red Chief (Camspur), foto 3,4: Red Cap.... celý příspěvek >
Obilnaja, Zurna (žurna) kdo máte zkušenosti?, 4.5.2017
např. mirabelka Nancyská? (tu na zahradě máme) Aké máte skúsenosti s mirabelkou Nancyskou pani Hanka? Dá sa pestovať bez postrekov?     Jano
Mráz, 4.5.2017
Zdravím Jirko, Veharda je na mráz u vás odolnejšia ako Maďarská? Je Veharda samosprašná?     Jano
Slivky, 4.9.2016 Obsahuje fotku
"...co následuje po té lahvi...". Nech odpovie klasik (viď foto). A každý nech si dosadí tú svoju "odrodu"...
Meruňka Tsunami, 28.6.2016
Kioto je naozaj dosť citlivé na moníiový úžeh, ale zas na mráz v kvete je odolné dostatočne, skoro tak ako Bergeron. Jano
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika