Příspěvky uživatele - 234.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Katinka a Herman ve vysokých polohách, 21.10.2017
Ako to bolo u vás s Katinkou s odolnosťou na mráz v kvete tomto roku na jar v polohách nad 300 m.n.m. Mám Toptasty aj Duranzie a obe odrody kompletne zmrzli.     Ďakujem
Nemoc jabloně, 21.10.2017
Pseudomonas syringae u peckovin. Ako sa prejavuje Pseudomonas syringae u peckovin?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Je dobré, že pribudol nový fungicíd proti chrastavitosti jadrovín - Qualy 300 EC (foto 1). Po tom čo v SR už nie je k dispozícii Discus ani Talent, tak to bolo dosť žiadúce. A ešte ma prekvapila uvádzaná ochranná doba po použití Syllitu proti... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 17.6.2017
Araukária po výnimočne mrazivej zime 2016/2017 - príspevky na túto tému takmer žiadne. Mohlo by to znamenať že české a slovenské araukárie prežili bez následkov. O tej mojej som už referoval, pridám aktuálne fotky. Chránená iba domom od severu... celý příspěvek >
Bohemia, 26.11.2016
Ešte k tej Bohemii - len ako zaujímavosť: S touto Bohemiou vyhral pán Josef Tchoř z Pěnčína (autor tejto odrody) celoslovenskú súťaž o najkrajšie jablko v r.2011. IH
Bohemia, 26.11.2016
Strihať môžete už v dobe kvetu, alebo tesne predtým, keď už jasne vidíte kvetné puky (tie šetríte). Nie je to ale tak že sa nestrihá vôbec, Bohemia často tvorí tzv. vidličky - tie podľa potreby redukujete, odstrániť treba aj nadbytočný zahusťujúci... celý příspěvek >
Broskvová sezóna 2011, 26.11.2016 Obsahuje fotku
Pre kamo: Ak sa Vám nechce pripravovať si vápenný náter svojpomocne (čo je aj môj prípad), tak odporúčam použiť prípravok ktorý je na fotke. Inak túto problematiku nájdete do detailov prebratú na vlákne "Natírání kmenu vápnem" tu na fóre. IH P.S.:... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 26.11.2016
Dávam to preč kvôli tej tráve. V beztrávnatom úseku záhrady časť lístia zarýľujem do zeme, časť ide do kompostu. IH
Hargrand, 1.9.2016
Ako ste spokojní tento rok s marhulou Hargrand čo sa týka moníliového úžehu a jarných mrazov? Mali ste nejakú úrodu?    
Elena, 17.10.2015
Ak má niekto zrelé ELENY až teraz tak to má naozaj vysokú polohu pre pestovanie ELENY.Ja ich už mám obraté mesiac a to som len v STREDNEJ polohe 310 m.n.m. Nedivím sa že v horších polohách nedosahuje ELENA dobrých chuťových kvalít. Do... celý příspěvek >
Elena, 17.10.2015
Tento rok bolo horúce leto, ale trebárs minulý rok tomu tak nebolo. ELENA je náhrada PRESENTY v stredných polohách.Kto chce mať PRESENTU zrelú každý rok mal by ju sadiť len do veľmi teplých poloh.ELENA v stredných polohách dozrieva dobre každý rok aj... celý příspěvek >
Ako rezať Rubinolu?, 27.8.2015
aha takže ďalší rez až v zime?
Ako rezať Rubinolu?, 27.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý deň, chcel by som sa poradiť ako rezať rubinolu vysadenú na jeseň 2013 podpník M-7. Spravil som letný rez pred mesiacom a stromček znovu vyhnal silné letorasty.Mám spraviť ešte jeden rez? Koľko skrátiť?  Stihne to vyzrieť pred zimou?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika