Příspěvky uživatele - 90.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 14.5.2019
Když byl pyl v suchu, možná využily i malo šanci chvilkových oteplení. Jen pro zajímavost, četl jsem v jedné bakalářce (to není žeńa, to je práce) o pokusu, za jak dlouho se rajče vyrovná se stresem. Pamatuji si jen to podstatné, kontrolní vzorek... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 13.5.2019
Jak moc je to nebezpečné, nevím. Ale suříková barva bývala základní nátěr na bázi olověných solí a zinku a za olovo bych nedal ruku do ohně, co udělá. Já bych asi sesbíral a zlikvidoval co se dá a pokud je ěco vystaveno povětrnosti a splachovalo... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 13.5.2019
sanytrníci chodili hlavně po starých chlévech a většinou poblíž koryt na zdi nalézali "nejbohatší" ložiska sanytru, myslím
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019
Letos jsem kvůli vnoučatům pořídil Radku, aby bylo něco ranějšího než VP, Goldrich nebo Kjoto. Ledana mě nenapadla. Má někdo praktické srovnání Radka vs. Ledana (nejsem v mrazové kotlině ani v produkční oblasti)? V čem je nějaký významný rozdíl? Z... celý příspěvek >
Poznej ptáka, 11.5.2019
Letos na jaře dlouho  poutala naši pozornost žluna zelená a poznali jsme o co jde teprve tehdy, když jsme si našli její hlas na (http://www) stránkách nasiptaci.info/zvuky-ptaku/. Vím že se tu odkazy nemají dávat, ale kdo má děti, vnoučata, tak... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 11.5.2019
Určitě, myslím také, že akumulace tepla u překližky asi nehraje velkou roli. Nátěrem na bílo zevnitř se nic nemůže zkazit, odraz světla trochu rostlinám pomůže. Snad něco levného a ekologického (i za cenu nutnosti občasné obnovy), třeba za sucha!... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 8.5.2019
Vrátil bych se k původnímu dotazu: "... Problémem jsou velmi nízké noční teploty, které jsou příčinou toho, že se pyl stává sterilní. Potřebuji omezit ztráty tepla a také bych chtěl akumulovat nějaké denní teplo, které se v pařeništi vytvoří ... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 7.5.2019
Dnes, když už mám skleník, další zdokonalování pařeniště nehledám. Ale domnívám se, že inspiraci a orientaci lze najít v literatuře o využití slunce a v nízkoenergetických a jim podobných domech. Princip je jednoduchý. Za svislým(šikmým)... celý příspěvek >
Meruňka do malé zahrady, 11.4.2019
Jistě poradí větší výběr odrůd i podnoží jiní. Já mám zkušenost s Kjoto na podnoži WAxWA. Plodila hned v následném roce po výsadbě, roste velmi, velmi pomalu, korunka je pochopitelně řezaná, ale někdy nebylo skoro ani co řezat. Výška cca přes... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 19.3.2019
dobrá poznámka - opomněl jsem fukar (viz mé body ad a) až i)), ale protože fukar nemám, použil jsem starý vysavač s výstupní trubkou vzduchu, zapálil jsem dýmovnici na krtky (3 ks za 70-80 kč - asi může být něco podobného), strčil do díry a trubicí z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika