Příspěvky uživatele - 126.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednouplodící maliník, 13.2.2020
Poraďte odrůdu jednouplodícího maliníku. Podmínkou je, aby výhony byly vysoké 150 cm a více a také aby rostly bez podpory-tedy silné a pevné výhony. Díky PeP
Kdy rizkovat rybiz?, 21.10.2019
Když se tady zmínila Rovada.. Jaký má keř růst? Potřeboval bych tak 180 cm do výšky. Díky PeP
Angrešt zakrnělé konce, 20.6.2019
... a přesunulo by se to na plody.. Padlí je rychlé..
Rybíz - Jonkheer van Tets, 29.4.2019
Ty výhony jsou na tuhle dobu dost dlouhý, já je mám na keři ani ne 10 cm (400 m n.m), PP
Zimolez kamčatský - stanoviště, 22.3.2019
A neporadí někdo odrůdu(y) vhodné do stínu? Existují nějaké samosprašné? P.
Zimolez kamčatský - stanoviště, 22.3.2019
Také mám dotaz: lze Zimolez pěstovat v úplném stínu? Pod jabloněmi mám u plotu k lesu nevyužité místo, slunce je tam pouze odpoledne na jaře, než jabloním narostou listy. Pak už celý den stín. Bude plodit?
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019
..ale přece i když je lehká, tak rostlinku rajčete ohne nebop zlomí, když má třeba 10 cm. Nebo ne? P.
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019
Jen zvědavý dotaz neznalého zahrádkáře, kterému to vrtá hlavou nejen u rajčat: Jak se dá přes vzrostlou rostlinku rajčete přehodit netkanou textilii? To se nezlomí? Nebude jí to bránit v růstu? Všude čtu, že je dobré zakrývat bílou netkanou... celý příspěvek >
Aronie, 24.8.2018
Ok, díky. Tak také sklidím. Já vždy skízek v září až když to začlo padat a lítali na to práci.
Lze roubovat višeň na třešeň?, 22.6.2018
Zdravim, nikde jsem tohle nenašel a tak se ptám: lze úspěšně roubovat višeň na starší strom třešně? A ještě lépe šlo by mít na půlce stromu třešně a na druhé půlce višně? Děkuji
Levandule, 14.6.2016
Zdravím, mám jeden dotaz. Pěstuji levanduli krátce, teprve druhým rokem, letos mi však všechny začaly kvést z čehož mám neuvěřitelnou radost  Do teď jsem je měla pouze v truhlíku, ale mám pro ně připravený záhonek, myslíte že jim nebude... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika