Příspěvky uživatele - 183.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou dát zeminu do skleníku?, 5.3.2019
Dobrý den všem, před týdnem nám opravili skla ve  skleníku ted' budu muset zavézt zeminu. Jak mám postupovat měl bych dát na dno nejdříve drenáž, pak kompost a pak zeminu?  Můžete mi prosím poradit jak nejlépe postupovat a jakou zeminu... celý příspěvek >
Jak a čím zastínit skla ve skleníku, 5.2.2019
Moc děkuji všem za užitečne rady.
Jak a čím zastínit skla ve skleníku, 5.2.2019
Díky za Vaši radu. Někde jsem se dočetl, že existují na skla nátěry ale problém je v tom, že se prý smývají když je déšt takže asi dlouho nevydrží a musí se často natírat tak nevím. Také jsem zaslechl od známeho, že se také dávají samolepící folie ... celý příspěvek >
Jak a čím zastínit skla ve skleníku, 5.2.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda to nebude vypadat blbě když dám do skleníku ze všech stran záclony protože v letním období když hodně svití sluníčko, tak to hodně pálí přímo do všech skel tak nevím, čím by bylo vhodné ty skla před slunečním... celý příspěvek >
Okrasné dřeviny nebo jehličnany, 12.9.2018
Paní Lído, díky jsem rád za Vaše vždy dobré nápady a doporučení. Užijte si hezký sluníčkový den. Valda.
Okrasné dřeviny nebo jehličnany, 11.9.2018
Dobrý den, potřeboval bych prosím  poradit. Máme zahradu 500m2 na konci zahrady máme zahradní nářadí např. kolečko, lopaty, motyky apod. kůlna a přístřešek tam zatím není, tak bych potřeboval okolo toho nářadí něco vysadit hustého aby to nebylo... celý příspěvek >
Renovace staršího skleníku, 25.4.2018
Dobrý den, tolikrát návštěva a pouze jedna odpověd'? To mě mrzí.  Přitom je tady dost zkušených poradců kteří by přece jenom v něčem by mohli   poradit.  Děkuji. 
Renovace staršího skleníku, 24.4.2018
Zdravím, mám takový problém se kterým si nevím, sám poradit. Tak bych vás rád požádal o radu a vaše zkušenosti. Mám starší skleník kde jsou stará a rozbitá skla, stará konstrukce,  starý a zašli tmel, tak bych ho rád zrenovoval a zmodernizoval... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné trvalky, 16.10.2017
Paní Konvalinko, díky moc výborný nápad vrtačku mám dnes se do toho pustím. Přeji krásný slunečný den. 
Mrazuvzdorné trvalky, 16.10.2017
Dobrý den, pane Zdeňku, fotky máte moc pěkné jinak díky za inspiraci a nápady. Hezký den všem.
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Ještě jednou Vám děkuji za skvělou  radu. Hezký den.
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Děkuji Vám za odpověd' ale odtok bohužel nemá drenáž už jsem zakoupil ale nenapadá mně co mám vhodného zasadit aby to bylo celoročně nebo co byste poradila zasadit. Díky.
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Hezkou podzimní neděli všem. Rád bych vás zde požádal o radu. Dostál jsem dárek od vnuka obdelníkový kamený květináč š- 70cm vš-50cm  hl-40cm tak bych se vás chtěl zeptat jaké trvalky nebo co byste mi doporučili tam vysadit  (a jaký... celý příspěvek >
Stínící clony na plot, 8.2.2016
Dobrý den, sousedi mají mazi pergolou a kůlny samé široké uličky a právě tímto mají o nás vždy dobrý přehled. Bud´to stojí v uličce pan soused nebo jeho paní nechápu, co souseda na tom pořád baví takhle šmírovat. A nejvíc mě zaráží, že se ještě... celý příspěvek >
Stínící clony na plot, 8.2.2016
Paravan je dobrý nápad ale když bude velký vítr, tak každou chvíli nám bude padat. Poradil by jste mi prosím,  ještě něco co by se dalo připevnit na vruty, ale abych nemusel obtěžovat souseda. Kolik cm od plotu?Soused má kolem svého plotu dvě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika