Příspěvky uživatele - 78.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 28.1.2019
Novy nater aky? Je tam klasicka omietka ci su steny kamenne? Myslite, ze mozem do pivnice pouzit brizolitovu omietku na steny?
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
Dakujem za pomoc. Myslite, ze ma zelena oproti priesvitnej nejaku vyhodu resp nevyhody? Nie su potom zeleniny viac alebo menej zelene? Myslim priepustnost svetla farebnej folie, nie ze sa meni zelenina ako chameleon:)
Foliový tunel z ohebných trubek, 27.1.2019
Dakujem. A co ta folia? Vydrzi taky napor vody? Prip je nejaka znacka alebo druh folie, ktoru odporucate?
Foliový tunel z ohebných trubek, 27.1.2019
Je nejaky podstatny rozdiel v tom, ci mini foliovniky tzv. polytunely budu mat oblukovu konstrukciu alebo hranatu? Alebo je to jedno? Som si vedoma toho, ze drevo naveky nevydrzi a ze kovy a plasty by mohli mat dlhsiu zivotnost. Napriek tomu... celý příspěvek >
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 25.1.2019
Trochu na obranu srsnov a os: Nase si pochutnavali prevazne na opadanych a poskodenych plodoch, tie pekne nechali tak. V podstate pri vsetkych ovocnych stromoch. A dalsi pochvalny bod maju za to, ze boli uplne mierumilovne. Pol metra od hniezda sme... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 22.1.2019
Nie ste v tomto sialenstve sam. Mam 25 druhov rajcin a este vzdy ma to trha, ze objednaj, objednaj :)Vela slnka a uspechov
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika