Příspěvky uživatele - 185.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo to je na hruške?, 16.10.2018
a ako proti ním môžem bojovať?
Čo to je na hruške?, 15.10.2018 Obsahuje fotku
4
Čo to je na hruške?, 15.10.2018 Obsahuje fotku
3
Čo to je na hruške?, 15.10.2018 Obsahuje fotku
2
Čo to je na hruške?, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Na jednej z troch hrušiek sa mi objavili pri pukoch tieto živočíchy. Chodia k nim mravce. Je to škodlivé mám ich nejako ošetriť postrekom alebo to mám nechať tak? Je to pri každom púčiku vždy aspon po 2 - 3 kusy.
Preseknuté korene, 13.10.2018
Minulého roku nám na záhrade z kôstky vyrástla slivka. Nechal som ju podrásť a tohto roku som ju presadil na vhodnejšie miesto. Ale problém je v tom, že aj keď mal stromček na výšku len 20 cm, tak jeho koreňový systém bol veľmi mohutný. Mal som dosť... celý příspěvek >
Zmena farby tuje, 24.8.2018
tuja má viac ako 2m a je žltá z každej strny od zeme až do výšky cca 1,3m takže to od psa nebude.
Zmena farby tuje, 24.8.2018 Obsahuje fotku
Jedna tuja v priebehu dvoch týždňov zmenila farbu. Začala žltnúť, čo jej môže byť? Ostatné sú v poriadku, majú dostatok vlahy a živín. Postriekal som ju fungicídom Dithane Dg Neotec. Ale neviem či to tento problém vyrieši a ak áno, tak po akej... celý příspěvek >
Zvláštna farba listov, 23.7.2018 Obsahuje fotku
2
Zvláštna farba listov, 23.7.2018 Obsahuje fotku
nie listy sú čisté
Zvláštna farba listov, 22.7.2018 Obsahuje fotku
2. foto
Zvláštna farba listov, 22.7.2018 Obsahuje fotku
minulého roku (2017) v jeseni som zasadil čerešne. tohto roku krásne ráslti, ale potom sa rast zastavil a listy na niektorých stromčekoch nabrali zvláštnu farbu. je taká veľmi tmavo zelená s červeno oranžových nádychom. ostatné čerešne majú krásnu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika