Příspěvky uživatele - 238.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
Tak jsem se zase chápáním dostal do bodu 0. Odborná literatura: " V první fázi filtrování vody bakterie využívají čpavek (NH3), který svou činností rozkládají na dusitany (NO2). Čpavek je do vody vylučován samotnými rybami, tvoří se také ze zbytků... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
Jsem rád za Váš názor. Z Vašich příspěvků usuzuji, že jste na tom přes chemii hodně dobře. Zkuste nepřesně, laicky osvětlit proč by za bubnovým filtrem už neměl být ve vodě plynný NH3? Ten tam musí být i nadále a úkolem biologické filtrace je ho co... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
Děkuji za názory a zkušenosti. Chtěl jsem tam vložit celý text ke zkrápění uvedený na banátových stránkách ale tu z neznámého důvodu nefunguje CTRL+C a CTRL+V. Banat tam ještě píše, že jak voda kape z hora dolů tak se tříští na drobné kapky... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 10.12.2018
Děkuji za informaci. Já stále pomalu buduji svoje nové jezírko a chtěl bych ho v průběhu příštího roku dokončit. Nad vším jsem uvažoval ale přehřívání vody jsem nějak nevzal v úvahu. Vaše zkušenosti mne zaskočily. Mám nezastřešený, celý den na... celý příspěvek >
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 22.11.2018 Obsahuje fotku
Překvapuje mne, že tento bubnový filtr je o 1000 EUR levnější než obdoba od Aquaforte. Je to trochu divné, chtělo by to zkušenost.
Průtokoměr u jezírek, 2.10.2018 Obsahuje fotku
Žasnu nad vysokou odbornou úrovní diskutujících a lámu si hlavu zda jde o generaci X nebo už Y. Abych to stíhal chápat já, senior generace X provedu svůj amatérký výklad podle toho co jste uvedli. Křivka Q-H je grafický průběh průtoku vody čerpadlem... celý příspěvek >
Průtokoměr u jezírek, 1.10.2018
Tak to je chytré. Děkuji za informaci.
Průtokoměr u jezírek, 1.10.2018 Obsahuje fotku
Díval jsem se ze zajímavosti na vychytávky k jezírkům a oslovil mne měřič průtoku vody od Aquaforte. Když nad tím ale uvažuji selským rozumem tak mi to hlava úplně nebere. Píši, že je pro trubku 63 mm a že zvladne měřit od 1,3 až do 16 kubíků za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika