Příspěvky uživatele - 30.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 20.4.2017
Já to chci dělat právě tak, že oheň rozdělám jinde a pak nakýbluju žhavé. Kýble dám 3 kolem stromu (ve zhruba poloviční vzdálenosti mezi kmenem a okrajem koruny). Kýble chci zakrýt plechy a ty zatížit, aby nechytly stromy. Přímý oheň rozdělaný... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
Mohu z vás ještě vytáhnout pár rozumů? Jak jste radil malý gril soudek, kde dnes rozděláte oheň. Jeden takový jsem sehnal a od tchána mám i pár briket. Jakmile jej naládujete briketami, budete topeniště (rošt) budete ještě nějak přikrývat, aby... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016 Obsahuje fotku
Tady Vám posílám foto ořešáku Lake. Kořeny vypadají o dost lépe a hlavně je neporušen kůlovitý.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Dobře, máte v nicku "zahradnický guru", takže předpokládám, že o tom asi něco budete vědět. Tak mi prosím bez urážek vysvětlete: opravdu nevadí, pokud strom přijde o kůlovitý kořen? (tady se bavíme o ořešáku, který má mohutný kůlovitý ze kterého... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Proč tak přeháníte? Jedná se o roční špičák a prostokořenný, tak nevím proč zmiňujete ten bal. Znovu opakuji že od jiného zahradnictví mi přišel ořech s neporušenými kořeny, Ale díky za zmínku o odstoupení od smlouvy do 14 dnů...
Jablko podobné James Grieve, 8.8.2016
V předchozím příspěvku píšete: "Přiroubování jinak plodící odrůdy k střídajícímu méně plodnému stromu". Já to myslel naopak - přiroubování střídající odrůdy k pravidelně plodnému stromu. Nebo bude výsledek podle vás stejný?
Jablko podobné James Grieve, 8.8.2016
Pročítám zajímavou diskuzi. A co pokud by tazatel naopak narouboval obrok plodící odrůdu do pravidelně plodícího stromu? Protože by se jednalo o jednu větev, tak by se při vysoké násadě plodů na této větvi strom nemusel vyčerpat, takže by teoreticky... celý příspěvek >
Jablko podobné James Grieve, 4.8.2016
Děkuji Vám oběma za zkušenosti. Mám sad jen asi 6 let, takže na pozorování periodicity je to málo. Je tam několik vzrostlých stromů starých odrůd, za těch 6 let jsem neměl úrodu jablek (nebo mizernou) jen 2x - vloni kdy na jaře byla násada plodů... celý příspěvek >
Jablko podobné James Grieve, 4.8.2016
A Vaše Grávštýnské také plodí obrok? A to znamená, že jeden rok vůbec nemá plody, nebo jen určité malé množství? Dále jsem se někde dočetl, že Grávštýnské potřebuje hodně vlhkosti - je to dle Vašich zkušeností pravda?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika