Příspěvky uživatele - 42.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem s automatickym cerpadlom, 25.7.2018
Mám tři kousky (1200) řadu let a stále OK. Denně v provozu (mimo zimy) Což takhle servisní středisko? Sám se do něj nepodíváš.
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 24.7.2018
Proč dávat drahou chemii, když je jiná, levnější a účinnější? Do Mountfield 3.6 m stačí 6 dcl kyseliny solné +12 g modré skalice, pochopitelně napustit pitnou vodou, pískový filtr (kartušový zahodit) provozovat 10 - 12 hodin denně, jednou za 10 dní... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 24.7.2018
To 153.50: právě jsem si uvědomil, neklesla hladina ve studni? Ony tyto levná čerpadla neumí překonat vodní sloupec cca 5 metrů - za ty roky může být taky částečně obroušené oběžné kolo, takže sotva 4 metry, pak ti na konci hadice prská třeba litr... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 15.7.2018
To 68.213: 1500 stovek za kalovku? A zrovna dvě? No, dát 150 000 Kč za šmejd, to musíš hodně vydělávat.
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 15.7.2018
To 68.213: proč by mělo být po třech letech ve vodě kalové čerpadlo "načaté"? Co blbneš lidem hlavu! V zaměstnání máme desítky kalovek 35 let pod vodou a v pohodě, doma mám jednu kalovku 27 let ve studni a taky OK. Ale abych ti nekřivdil: "čerpadlo"... celý příspěvek >
Tráva v mulčovací kůře, 15.7.2018
To 61.195: Michale, neblbni lidem hlavu. Vysoká cena herbicidů? Pár korun: Starane, Dicotex, Bofix atd. Nebo totály: Roudup, Touchdown atd. Nepotřebují litr, stačí deci a malý štetec, trávu či plevel stačí potřít, nemusi se vše střìkat. Jde to i... celý příspěvek >
Jak připojit hadici k vnitřnímu kohoutku, 15.7.2018
To 149.16: pokud dělal rozvody normální "vodař" tak jsou na přívodu k "baterce" roháčky. Tam bych vložil "T" kus, uzavírací armaturu s daným průměrem na hadici. Nevím, k čemu zadavatel diskuse chce takové řešení, ale toto řešení není optimální. Jedná... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 15.7.2018
To 61.218: Motory BS InStart "šňůru" nemají, ale baterie má dostatek energie. A pokud se baterie vybije? Polkneš dvě piva a máš částečně nabito.
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 14.7.2018
Mám AL-KO 4736 VSI, přes počáteční potíže se startováním jsem spokojen, ale to je mimo cenový rozsah zadavatele. Vzhledem k tomu že mám dvě zahrady a nechce se mi sekačku tahat tam a zpět, jsem v noci objednal v Lidlu FBME 575 A1, takže doufám, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika