Příspěvky uživatele - 248.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
2 druhy trávníku vedle sebe, 26.7.2018
Jistě, kořenům tím zabráníte v prorůstání, ale semenům květin přeletět nezabráníte .  Je to, jako když máte zahrádku bez plevele a sousedovi tam plevel vykvete, za chvíli ho máte i u vás.... celý příspěvek >
Zloutnuti a usychani listu rajcat po pohnojeni, 25.7.2018
ps - podle toho vašeho textu mi to přišlo, že ve skleníku máte rajčata od loňska a letos jste je přihnojil hnojem, načež začala žloutnout .. L.
Zloutnuti a usychani listu rajcat po pohnojeni, 25.7.2018
A nešní jim při těhle teplotách jenom horko? Hnůj se pod rajčata dává běžně, já ho dávám při sázení také, prospívá jim.    Lída
Z čeho živý plot?, 25.7.2018
Ptačí zob, habr, buk?           Lída
Co je prosim toto za kvetinu?, 24.7.2018
Zřejmě nějaký vyšlechtěný kultivar z běžného rdesna hadí kořen.     Lída
Nesamosprašnost, 24.7.2018
A měl jste opravdu Zelenou renklódu? Protože táta té naší říkal "zelená ryngle" (sázená cca 1956) a přitom to byla Oulinská renklóda, která je samosprašná a navíc je tolerantní k šarce.          ... celý příspěvek >
Švestky ve vlastní šťávě, 23.7.2018
Asi jedině to zkusit s jednou skleničkou. Sama zavařuji půlené, ale angrešt na kompot se také píchá, aby nepopraslal, tak by to třeba pomohlo také. Lída
Jaké ovoce sázet?, 21.7.2018 Obsahuje fotku
"Čínská višeň" je Prunus pseudocerasus (Google to zná, ne že ne).  Lída
Hnědnutí chryzantém, 19.7.2018
Teď nedělejte nic, odspoda hnědnou lístky všem chrayzantémám. Zjara je pak ostříhejte nakrátko. Jinak - tohle je "fórum" o zahradě, kde se sdílí zkušenosti. Rady se dočkáte, pokud to někdo z návštěvníků tady ví. Nemáme "patent na rozum", jsme tady z... celý příspěvek >
Náhlý úhyn vinného keře, 18.7.2018
Mně takhle odešly předloni, když soused vedle u sebe aplikova Roundup... Jeden hned, další později. Pokud nááhodou používáte na zahradě herbicidy, máte na ně samostatný postřikovač?           Lída... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 17.7.2018
Ještě by to chtělo fotku z druhé strany (okvětí) a jak chutnají...
Popínavé růže k pomníku, 17.7.2018
Sázet na podzim nebo zjara do řádně připravené země. Potřebují slunce, špatně rostou pod stromy. Občasná, ale důkladná zálivka (kořeny mají hluboko), po výsadbě častější. Hnojit zjara, na zimu přihrnout, zakrýt chvojím. Zjara odhrnout a řez, pokud je... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 17.7.2018 Obsahuje fotku
Jo jo, v letničkách je... Phlox drummondii 'Ethnie'           Lída
Co je to za rostlinu?, 17.7.2018
Ale který z vytrvalých floxů má okvětní lístky do špičky?   Lída
Co je to za rostlinu?, 16.7.2018
Také by mne to zajímalo, zatím jsem pátrala marně... Dosud se neozval ani p.Josef...          Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika