Příspěvky uživatele - 7.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přemnožení špačci na třešni, 8.12.2019
No nez tam dat zivou kocku tak to uz je lepsi koupit plasis na ptaky s ruznymi zvuky jejich nepratel.Jen nevim co na ty zvuky sousedi...
Přemnožení špačci na třešni, 8.12.2019
Droždí tobyl povedeny preklep 🤣🤣🤣my bydlime na vesnici a drozdi kosove atd sezerou nebo naklovnou tresne a ty pak hniji. A to nevidim velke nalety techto zravcu a mam po tresnich jako kazdy rok
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 8.12.2019
Tak o tom slysim poprve ze myrobalan nenecha stromek zpravokorenit.Necham to uz jak to je a budu doufat ze me stromecek prekvapi😁
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 7.12.2019
Mam vedle vyssi svestky a naproti vyssi jablone prostor, kde by strom v nizssim treba i kerovem rozvetveni pasoval.V tech mistech mam i posezeni tak i z duvodu cumilu co kolem prochazeji.Jinak moc diky vsem za odpovedi... uz jsem ten problem vyresila... celý příspěvek >
Řízkování, 3.12.2019
dekuji za tyhle informace, rizkovani ovocnych stromku se mi zda zajimavejsi taky porad neco zkousim, ale to s temi pet lahvemi vypada zajimave.Je tam vlhko a teplo takze jdu na to...
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 20.11.2019
Dekuji za odpovedi na mou otazku na snizeni korunky. Stromek byl zakoupeny v rijnu 2019 jako prostokorenny.Pokusim se o odstraneni v unoru jak mi tady jiz Pan Hlavaty poradil.Nebo me jeste napadla jedna vec a to zkusit jeste stromek vytahnout a... celý příspěvek >
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
to je presny opak toho na co se potrebuji zeptat.mam zakoupene stromky na myrobalanu svestky ale rozvetvuji se nekde od 1.20m nejspis vysokokmeny.nic jineho v obchode nemeli spis naopak jeste vyssi a to uz maji korunku nevadilo by mi pockat dalsi... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 12.2.2019
tak takovy krasny strom vam zavidim fakt nadhera vypada jako vanocni stromecek.krasne zformovany zdravy.mam taky jednu boskovou ale zatim ma jen dva metry.A tech krasnych hrusek mel v loni asi dvacet.Krasnejsi hrusky nez boscove nejsou.
Co nejméně postřiku na ovocé stromy, 10.2.2019
v mem odkazu na visen... myslela jsem tim, jak visen roste odspoda nahoru, ze nema typickou korunku jako u jinych stromu roste jakoby pyramidalne.
Co nejméně postřiku na ovocé stromy, 10.2.2019
precetla jsem si vas zajimavy odkaz mam velkou visen asi 8let a pred dvema lety ji postihla silna monioloza vsechny plody i cast vetvicek uschla ale dalsi rok jakoby ozila a poprve to dotahla do konce visni bylo jak pro nas tak i pro ptaky.navic... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 14.1.2019
tak se podivejte do nemecka na sloupovite za tu cenu byste urcite ani nekoupil 30eur za maly sloupovity stromek.Ruznych druhu williams i kumoi.A protoze je osobne uz dlouho mam v zadne rozvetvene forme tak vim ze to neni podvod.
Sloupovité stromky, 13.1.2019
dobryden fotky samozrejme mam a zkousim je posilat.Nevim proc mi to ukazuje ze fotky jsou vetsich rozmeru a poslat nejdou.Stromky nemusim strihat jestli mi to verite nebo ne je vase vec jedina strihnuta je nejtarsi sloupovka jablone krivil se ji ve... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 4.1.2019
skoda ze jsem Vas dotaz neprecetla drive... nezlobte se na me, ale ti co vam davaji rady nemaji poneti ze sloupovite odrudy nejsou jen jablone.Bydlim v nemecku nakoupila jsem stromky pred asi 8-10lety sloupovite.Ruzne druhy jablone, hrusne cervene a... celý příspěvek >
Plody rynglí jsou od pecky hnědé, 16.8.2018
tento rok se mi tohle stalo poprve u jablek.Hledam na tento problem tady odpoved a objevila jsem u Vas... sice na ryngli... ale asi to bude stejny problem.Jen vim urcite ze to neni suchem pravidelne zalevam a to hodne.Pod touto jabloni pestuji ruzne... celý příspěvek >
Šarka na meruňce, 11.7.2018
Mam orangered merunku tretim rokem nasadi kvety a ty opadnou.uvazuji ze ji naroubuji ale s roubovanim zkusenosti nemam videa jsem nejake zhledla a myslim ze roubovani bych zvladla problem mi dela kde a kdy rouby koupit a jestli je mozne odebrat rouby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika