Příspěvky uživatele - 232.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2018, 15.1.2018
Dobrý den. Byla zde nastolena otázka, proč nakličujeme složitě na buničině. Odpověď byla už v mé první reakci - při event. nákaze mohu rychleji zasáhnout, ale také, přiznám se, že mě nesmírně baví pozorovat zdařilost či nezdařilost klíčení přes... celý příspěvek >
Papriky 2018, 14.1.2018
Dobrý den. Balkonovka je staší, ale slušně výnosná odrůdy firmy Libera. Já papriky nakličuji na plátku buničiny v Petriho miskách, tím vytřídím špatná semena a mohu kontrolovat případnou nákazu.Nakličuji na radiátorech na 3 cm plátcích polystyrenu.... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 5.1.2018
Ani náhodou, vždyť jsme ho teprve nedávno sadili!
Monstera - presazovani na zimu, 12.11.2017
Správně, přesně tak to udělejte. Kořeny z vody máte jako bonus. Až se zadaptují na substrát, uvidíte, jak krásné a velké listy Vám budou na rostlině narůstat.
Monstera - presazovani na zimu, 11.11.2017
vůbec si nedělejte těžkou hlavu. Kupte zeminu pro pokojové rostliny a květináč tak velký, aby se do něj pohodlně vešly všechny kořeny. Na jaro není třeba čekat, spíš by vám monstera do té doby ještě víc zchátrala. Mám s nimi letité zkušenosti jak v... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 26.8.2017
Pořád čekáme na ty fotky.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 21.8.2017
Dobrý den. Když si přečtete celou diskuzi na toto téma, dozvíte se, že existuje K -Othrine. Má široké spektrum účinnosti a třebaže to není leckde popisováno, na sametky určitě působí. Máme několikaleté zkušenosti, dokonce v udržované zahradě není... celý příspěvek >
Kdo poradí jak na špačky, 15.8.2017
Já je tedy nedecimuji, ale plně s Vámi soucítím. Už mnohokrát jsem viděla chlapa u vinohradu plakat. Minulý týden jsme hlavy balili do sítí a každý hrozen ještě zvlášť do tylového pytle, aby aspoň vnoučatům něco zůstalo. A máte svatou pravdu, ty... celý příspěvek >
Špendlíky, 15.8.2017
Dobrý den. Špendlíky, které si pamatuji z doby před padesáti lety, byly žluté plody, lehce ojíněné a maličko modře přemyté. Měly tvar jako švestka a velmi úzkou tenkou pecku, proto se jim říkalo špendlíky. Rostly skoro v každém humně a slivovice z... celý příspěvek >
Brambory nevyklíčily, 11.8.2017
Také se nám to v malé míře občas stane - tyto brambory jsou takové jako skleněné, průsvitné, že?
Kde se už nedá zahradničit?, 2.8.2017
Dobrý den. Nám letos uschly brambory. Skoro dva ary. Už jsou vykopané - samé hrachy. Jen pár zalévaných řádků je ještě živá.Porovnání moc není, protože okolní zahrádky už jsou odpočinková zatravněná plocha skoro v celé kolonii. Jen soused zahrádku... celý příspěvek >
Plané kvetení okurek, 23.7.2017
No, jestli jste nasela nehybridní odrůdy, tak se nedivím. Letos se to podařilo sousedce na vedlejší zahrádce. Nemá tam téměř nic a je ráda, že se může zahojit u nás.
Postřik octem - poraďte, 6.7.2017
No, nevím, ale někde jsem slyšela o postřiku tmavším hypermanganem s kapkou Jaru. Sama jsem to nezkoušela.
Postřik octem - poraďte, 6.7.2017
Zahradu máme 80 km od bydliště. Proti kadeřavosti, jsme stříkali vždycky, často 3x, ale u ostatních stromů vždy jen ten základ na jaře. Výsledkem byla snůška různých chorob. A loni už to bylo hrozné. Strupovitosti, padlí, úroda téměř žádná. Letos... celý příspěvek >
Nové listy a výhony paprik jsou zakrnělé a deformované, 30.6.2017
No tak to jo. Díky za informaci. Takový obrázek řádění roztočíka jsem nenašla. 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika