Příspěvky uživatele - 204.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskyňa - čo s ňou?, 13.6.2018
Kúpte si nový strom na vhodnejšom podpníku (podľa typu pôdy a Ph). Strom podľa mňa trpí najmä veľmi nevhodným rezom (treba rezať podobne ako vinič, min. viac ako polovica nového dreva musí ísť každoročne dole - a nie uniformne, že sa každý výhon... celý příspěvek >
Je toto projev Šárky na listech?, 13.6.2018
Ja mám 4-ročný strom na myrobaláne, šarku má od minulého roka. Pritom všetko náradie dezinfikujem, na potvrdené šárkové stromy mám dokonca osobitné náradie. Ale stačilo, že som raz bol chvíľu preč, objavilo sa trochu vošiek (žiadne masívne... celý příspěvek >
Prev-B2, 23.5.2018
Neem azal funguje dobre najma na jabloniach. Na slivkach, broskyniach a marhuliach je to horsie (iny druh vosiek). Funguje ale dostatocne, len ak zasiahnete este proti prvej genracii v prvych stadiach - este pred kvetom. Na dospele vosky uz velmi... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 16.5.2018
Istotu samozrejme nemáte nikdy. Na druhú stranu, ak máte úplne zdravý strom a po nátere chemstopom začne dosť rýchlo chradnúť, až nakoniec úplne odíde, tak je vysoko pravdepodobné, že ten chemstop tomu pomohol. Na jabloniach a hruškách mám zvyšky... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 15.5.2018
Veru tak. Po 3 rokoch mrazov je konečne šanca na plnú úrodu. Snáď nepríde krupobitie alebo iná kalamita. Prvýkrát môžu byť aj mandle (Robijn). Trnavsko 145 mnm
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 15.5.2018
Můžete k tomu napsat něco víc? Áno, môžem. Zlikvidoval som si tak asi 7 ročnú broskyňu Cresthaven.
Maliny, 4.5.2018
Dovodov moze byt velmi vela. Osobne by som rozhodne nepodcenoval vplyv odrody. Schvalne som kupil kedysi 5 odrod a negativnym vyberom mi zostali len Polka, Tulameen a Chilliwack. Na nich mam nadherne plody a je ich vela. Canby a Gradina prinasaju len... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika