Příspěvky uživatele - 253.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 2.5.2018
Děkuji za vysvětlení. Je to tedy obdoba vysazování vzrostlejších sazenic do záhonu, jen u menších rostlin. Darina
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 1.5.2018
Už jsem u Vás narazila na termín přesazovat do tvaru "U". Co si mám pod tím představit? Asi se jedná jen o malé pružné rostlinky při přesazování do květníku. Vzrostlé sazenice při sázení na záhon by něco takového zřejmě nepřežily. Prosím, rozveďte... celý příspěvek >
Chyba rajcine nejaka vyziva?, 30.4.2018
Díky opravdu nečekaně teplému dubnu rostly sazenice jako z vody, až rostly z vody skutečně . I mně začaly sazeničky v jogurtových kelímcích žloutnout, přestože jsem je přihnojovala na list Startem. Proto jsem některé vysadila ven. 3ks Startu už 17.... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 14.9.2017
Nejsem žádný velký pěstitel, ale pár keříků rajčat českých odrůd sázím každý rok. Také mám nejraději Start F1. Ve skleníčku mi lépe - stejnoměrněji dozrávalo, na záhoně se mu tak letos nedařilo, nasadilo méně plodů. Celkově mi rajčata dozrávala hůře.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika