Příspěvky uživatele - 234.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hádanka, 23.9.2018
Jiří II: Aby Ste ma toľko nechválili: podarilo sa mi dopestovať aj takéto "výstavné" Goldeny 😱 (foto - a áno, je to malá krabička zápaliek...😂). IH
Hádanka, 23.9.2018
Odpoveď: V prvom rade ďakujem páni za tipy. Všetci Ste však Goldena trochu podcenili. Úroda z neho naplnila 9 a pol debničky (dôkazom nech sú fotky). Vlastne 10, lebo pol debničky bol odpad. Takže cez 150 kg. Neskutočné, však? Hádanku som dal hlavne... celý příspěvek >
Zkroucené listy růží, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Decis, Karate, Bulldock, Calypso. Dva postreky v 10-12 dňovom intervale. IH
Jak stříhat stromkovou růži, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Mimmo: Má asi 5-6 rokov, neviem presne. Poteší oko, ale aj nos - nádherne omamne vonia. IH
Jak stříhat stromkovou růži, 16.5.2018
...a ešte fotky s 5-dňovým odstupom. IH
Jak se zbavit krtka, 23.5.2017
Ja mám na trvalý angažmán tohto odborníka (foto), akurát že občas prinesie niečo iné ako krtka. Ale inak sa činí 😃 IH
Uz nekde uzraly tresne?, 11.9.2016
Ktorá odroda vám menej praská pán Jaroslav? Karešova alebo Burlat?     Jano
Karešova, 11.9.2016
Ďakujem pán Miloš, ešte by ma zaujímalo ktorá odroda má menšie koruny Karešova alebo Kordia?     Jano
Letní hruška na pálení, 11.9.2016
Seckel pear je stará odroda hrušky, objavená ako divo rastúci semenáč začiatkom 18.storočia v okolí Philadelphie v Pennsylvánii (U.S.A.), pomenovaná po farmárovi z danej oblasti. Pôvod je neznámy, predpokladá sa že ju priviezli so sebou nemeckí... celý příspěvek >
Jabloň Pink Lady, 11.9.2016
"La isla BONITA": Skúsenosti zatiaľ asi nie sú. Ale čoskoro budú, dnes je svet globalizovaný. Ak môžete, uveďte prosím kde pracujete (zákazky sa len tak pohrnú). IH
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.2.2016
Toto beriem naozaj len ako pokus. Nepotrebujem mnozit, takze to len skusam. Aj ked mozno by sa mi mohli vratit vstupne naklady na kupu sadenic ak by som teraz zacal predavat svoje sadenice :-))) Ale v tom pripade by som si fakt kupil profi agro... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 18.11.2015
Tak už ho tam mám, posledné 2 roky porast znicila nejaka háveď, tak tento rok to skusim s tym listim. Niekedy v minulosti si pamätám, že sa to robilo, ale ci prave proti skodcom neviem. Aspon bude služit zaroven aj ako mulč a aj ochrana pred mrazom
Česnek v zemi?, 18.11.2015
Dávate niekto listy z orecha na cesnakový záhon? Vraj to odpudzuje skodcov
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 7.11.2015
Ja nemám nič proti PRESENTE len chcem upozorniť na to že sa hodí skutočne len do teplých poloh pretože neskoro-pozdě dozrieva.Táto slivka dozrieva aj v okolí Piešťan čo je na Slovensku naozaj teplá oblasť až v polovici októbra-října. ELENA dozrieva... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika