Příspěvky uživatele - 23.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 132 - nazory, 29.6.2008
zdravím, tak krovinorez je uspešne v činnosti, prvý štart predpisovo podla návodu, nemalo to chybu, štartovanie naozaj veľmi ľahke, motor je tichý a krásne a ochotne ide do otáčok, pokosená celá zahrada (3000m2 čiže 30 arov) polovica so strunou... celý příspěvek >
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 26.6.2008
Ďakujem za odpoved, osbne by som povedal že ste urobil dobre že ste nevzal tu Al-KO pretože už na prvý pohľad to nebol moc dobrý krovák, nevravím žeby nemal byť ten motor OK ale bolo tam dosť detailov ktore by mohli po čase sa začať kaziť alebo... celý příspěvek >
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 26.6.2008
zdavím, chcel som sa teda spýtať ako ste spokojný s tou al-ko kosou??? diky
křovinořez Al-ko, 26.6.2008
zdravím, hm zaujímave, ako sa to tlkanie prejavuje? pri vysokých otáčkach? spalena spojka?  fiha no snad ste to nadmerne nezaťažil. pekný deň
křovinořez Al-ko, 25.6.2008
mno nemecke ako nemecke, mam hecht 132 a je to presne to iste ako al-ko len s tým rozdielom že čo má al-ko z plastu u hechtu je to so zliatiny, motor ten istý len ine kryty, nadrž u al-ka o 0,1 litra menšia, hmotnosť u al-ka o 1 kg väčšia ako u... celý příspěvek >
olej na řetěz - závadnost, 25.6.2008
OK diky vyskušam.
olej na řetěz - závadnost, 25.6.2008
pekný večer, presne tak ako sa tu píše vyšie, tie biooleje vedia pekne zasr... prívody a roztrek oleja na reťaz, mam sice len elektricku pílu, po rozbalení a naplnení bioolejom som ju riadne používal a mazalo to prefektne, odstavka asi mesiac aj pol... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 25.6.2008
aha, oki dakujem, ak by sa ničo po zbehu objavilo tak určite kontaktujem predajcu. alebo sa ho spýtam kde teda dostavím tu bohatosť zmesi, ale snad nič take nehrozí. inač ma prekvapila celkom objemna nadržka na palivo (0,8L) čo som sa poobzerával po... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 25.6.2008
zdravím páni, tak kroviňák je doma, jo s tým miesením olej-palivo som to takto nejako myslel, ale trochu ma zaráža to nastavenie karbošu pre zabeh??? to ako po zabehu to dať znovunastaviť do servisu alebo to môžem urobiť aj doma? jak to tak trez... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 24.6.2008
dakujem za odpoved, ano po prečítaní pár príspekvok dozadu s tematikou zabehu krovinorezu nejake tie vedomosti už mám, obecne som vyčítal, že prvých 10 nadržiek motor nejako extra nezatažovať, takisto po tuto dobu miešať palivo s trocha viac olejom... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 24.6.2008
zdravíčko, tak zajtra idem ten krovinorez kupiť, bol som ho dnes ešte obzrieť, prevedenie OK konštrukcia sa zdá byť precízna, hmotnosť stroja je 6,7 kg takže je to v pohode, mal som ju v ruke aj zahaknutu na poruhu a tiež OK. tak snad budem... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 23.6.2008
zdravím, chcem si kupit krovinorez hecht 132, parametrami aj cenou sa mi páčia 0,9kw, strunová hlava a nožík "trojzubec" v balení, popruh kosačku budem využívať iba na dokosovanie okolo plotu, kmenov stzromov a vykonení jarku. mate niekdo nejake... celý příspěvek >
Nastavenie pohonnej jednotky po zabehu, 18.6.2008
zdravím, chcem sa spýtať, či je potrebne dávať znovunastavovať plavakový karburator po zabehu? jedna sa o motor Tecumseh centura 60 OHV. ide mi o to že teraz mi motor chyta aj za studena na druhý až tretí krát, aj ked použijem primer, len ne neviem... celý příspěvek >
Kosiaci adaptér, Vaše skúsenosti, 8.6.2008
zdravím, tak prikladám obrázky agregácie kosiaceho adaptera a pohonnej... celý příspěvek >
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 5.6.2008
chcel som sa spýtat ako si vie poradiť, motorová jednotka JIKOV JM4-003 s tou jedno bubnovou kosačkou pripojenou j DSK316,myslim že motor má 5HP tak to by malo postačovať a asi svahy to bude zvadať lepšie ako 4 takt, mal som sice JIKOV JM4-003 ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika