Příspěvky uživatele - 4.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - nejvhodnější doba nákupu, 21.7.2010
Chtěl bych koupit zahradní traktor - sekačku od některého z českých výrobců. Kdy jsou největší slevy? Na podzim výprodeje nebo na jaře jarní akce? Kdy je nejvhodnější čas na nákup? Jaké máte zkušenosti? Díky
vyber sekacky, 27.1.2009
Pokud vám záleží na kvalitním trávníku, tak je určitě lepší vřetenová sekačka. Funguje na jiném principu, šetří trávník a ten je potom více hustý a zdravý. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit ATCO typ Balmoral. Jestli má zájem také o estetickou... celý příspěvek >
vyber sekacky, 26.1.2009
zdravim. mam kolem domu mensi zahradu a chtel bych na ni mit pekny pazit. potreboval bych poradit, jestli je na upravu takoveto zahrady lepsi rotacni nebo vretenova sekacka a pokud mozno rovnou napsat jakou znacku a typ byste konkretne doporucovali.... celý příspěvek >
grilování na kameni, 19.9.2008
Do grilování na mramoru bych nešel. Z vlastní zkušenosti vím, že když při opracování ruční frézkou docházi k posuvu vodítek po mramoru, tak jsou zbarveny jeho odstínem i když se pohybují po vodním filmu. Zajímalo by mne co se z mramoru uvolňuje při... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 27.8.2008
Dřevo je z 90% bukové asi tak do 40cm v průměru. Cenový rozdíl mezi těmito pilami je cca 700Kč (H 350 je dražší). Teda podle ceníků na internetu, který jsem si ověřoval.
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 27.8.2008
Ještě pro upřesnění, stromy nekácím. Kupuju celé kmeny.
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 27.8.2008
Chtěl bych poradit jakou pilu si mám koupit na přípravu dřeva na zimu. Topím jen dřevem, takže ho budu muset chystat každoročně. Postupně jsem došel k těmto dvěma typům. Ale teď nevím, pro kterou z těchto pil se rozhodnout. Díky ze... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 11.8.2008
Milý hoste 127.221! Tan kdo tady mate jste vy. Pokud by soudruzi z Číny napouštěli kámen nějakou impregnací tak by při zpracování nenatahoval vodu.Doporučoval jsem ho hlavně proto že jeho výhodou je nízká cena. Pokud příjdete ke kameníkovi a budete... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 8.8.2008
Každé solidní kamenictví vám vyrobí grilovací kámen dle vašeho přání. JuPaKo
Durman - uvadání listů, 4.8.2008
myslím si, že to můžou být i mšice
Prosím o radu - Durman, 3.8.2008
Dobrý den pane Josefe.Chtěla jsem se zeptat.Koupili jsme si durman ve Věžkáh.Je vysoký asi 1m a má fialové květy i fialovou lodyhu.Někteří nám tvrdili že je tento durman jednoletý, protože je velmi vzácný, ale když se poradíme s odborníky tak z něho... celý příspěvek >
Maliny a ostružiny, 9.7.2008
Dobrý den, jsem na zahrádce úplný začátečník a něco jsem se zde už z vaších příspěvků dozvěděla, ale v něčem mám pořád zmatek! Zahrádku jsem zdědila po babičce a je to tam jak po výbuchu. Celý fóliovník mám obrostlý malinama a ostružiny si také... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 14.6.2008
Pro grilování na žule lze použít kámen o tloušťce od 1 do 5 -ti cm. Nejvhodnější a nejlevnější jsou druhy,,ČÍNA" a,,TARN". Tloušťka 1cm je vhodná pro použití na plynu.Je rychle nažhavená a lze ji použít i na plynovém sporáku doma v kuchyni. Tím... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 12.4.2008 Obsahuje fotku
Nkonec jsem dopadnul tak, že jsem to nastříkal speciální barvou na krby, pak jsem to vypálil a výsledek máte na fotce.Co se týká žulové desky, tu vám vyrobí dle vašich požadavků každý šikovný kameník.Jestli nevíte kde ho hledat, zajděte si na... celý příspěvek >
Přerostlé růže, 17.2.2008
Kmínky růží nejsou holé, mají listy. Ale je jich vedle sebe čtrnáct a skoro každá je jinak vysoká. Působí to dojmem neuspořádanosti. Zřejmě jsem udělala chybu už od začátku a špatně je stříhala, asi moc. Před nimi není mnoho místa, takže s tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika