Příspěvky uživatele - 234.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harbo, 4.1.2017
Pre Petra z P.: Dr.Vysloužil to určite neľutuje, pretože dobre vie že Hardenpontova je šálok kávy, ktorý by v jeho kaviarni nechutil 😃. IH
Pikant, 9.10.2016
Tou druhou odrodou je Undine. IH
Název rostliny, 8.10.2016
Ďakujem všetkým za reakcie a určenie rastliny. IH
Prima, 17.8.2016
Prima: pekný výzor (najmä farba), chuť lepší priemer. Plody pri dozrievaní opadávajú. Rodivosť silne alternujúca, pri malej násade plody nadrozmerné, so sklonom k pehovitosti. Pri veľkej násade plody menšie, ale nie drobné. Skladovať sa dajú, ale nie... celý příspěvek >
Leskora, 12.6.2016
Jirko a ako vydržala tohtoročný mráz Maďarská a Bergeval? Jano
Topaz nepřekonaný, 5.6.2016
Áno, je to tak, jablko ako ovocie je malý zázrak. Odtrhnete ho niekedy koncom septembra alebo v októbri, a jesť ho môžete ešte v júni. Teda s odstupom 3/4 roka (!!!). A pritom bolo len v obyčajnej pivnici. Neuveriteľné. Kam sa hrabú všetky tie... celý příspěvek >
Velké přírůstky, 5.6.2016
Presne tak, odstrihnete to potom tesne nad odstupom výhonku ktorý vyrašil z vonkajšieho púčika, akoby rezom na prevod. Dosiahnete tým to, že ponechaný výsledný výhonok predlžuje konár v tupšom uhle a nie je zbytočne silný. A či určite? Istá je len... celý příspěvek >
Velké přírůstky, 5.6.2016
Ak tomu dobre rozumiem, tak chcete predísť tomu, aby Ste mali teraz na konci roka prírastky dlhé napr. 1,5 metra a bez bočného obrastu, však? Myslel som to skôr tak, že výhonky skrátite (tak ako zamýšľate) a len na ich konci to potom spravíte na... celý příspěvek >
Dr. Hartmann, 23.11.2015
Ja by som si pán Petr vybral asi JOFELU.Je pravda že pochádza z JOJA ale údajne je to rezistent na šarku.Krížence HANITY by mohli byť chutnejšie ale ako to bude s nimi s odolnosťou na šarku je otázne keďže HANITA je na šarku len stredne odolná.Preto... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 23.11.2015
Nebolo by ju špatné vyskúšať pán Petr lebo mnohé staršie odrody sú chutnejšie ako niektoré nové, pestovatelia PINCOTU a SYLVERCOTU vedia o tom svoje, ale mňa zaujíma chuť KURESIE hlavne preto lebo je rezistentná na šarku. KURESIA by mala dozrievať... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika