Příspěvky uživatele - 93.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky na Ramiro hnijí, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Mám ve skleníku vysazené Ramira a najednou i začaly hnít mladé papriky. Hnijí od prostředky. Nevíte čím to může být? Před vysazením jsme hnojili vápnem, před týdnem jsme přidávala ledek vápenatý a na podzim dusíkaté vápno. Je možné, že i tak mají... celý příspěvek >
Rajčata kdy s nima už ven?, 11.5.2017
Tak začátkem týdne mi rajčata pomrzla. Vršky rostlin jsou pryč. Některé jsem vyměnila, ale ta co nemám snad obrostou z vlků. Od každé odrůdy jsem si nechala jen jeden kus, kvůli nedostatku místa a množství odrůd, které mám. Letos se mi výsadba 8,5.... celý příspěvek >
Která rajčata mají "bramborový" list?, 9.5.2017
Jaké výhody mají rajčata s bramborovým listem? Čím jsou zajímavější než normální rajčata?
Opýlení třešní?, 30.4.2017
Naše třešeň je stará tak 15 let, takže to snad nebude Těchlovan. Tak snad to dobře dopadne- Děkuji moc za rady,  uklidnilo mne, že naděje tady je.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika