Příspěvky uživatele - 34.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky a podnože, 12.3.2018
Tady na Praze-Západ, když zaprší do dozrávající VP, tak všechno popraská - bohužel. Ale meruňka stojí poblíž nádrže s vodou a možná to může dělat přemokření - když nádrž při větším dešti přeteče a voda se vsákne ke kořenům? Pořád si ale myslím, že... celý příspěvek >
Meruňky a podnože, 12.3.2018
Bergeron by opravdu praskat neměl, odrůda co praská se jmenuje Bergarouge (dle info z netu z průzkumu).  Máte někdo zkušenost s odrůdou ROBADA??? Tato by neměla praskat a může být i do okraj.oblastí - je samosprašná, rannější a je vhodná... celý příspěvek >
Meruňky a mrtvice, 9.3.2018
Krásně a výstižně popsáno :)   Nejde mi však na rozum, že v naší kolonii mají dva sousedé staré meruňkové stromy, které drží a nic je neskolí. Jenen z nich neprovádí ani postřiky. A ani jeden z nich neví, cože to mají vůbec za odrůdu... To jsou... celý příspěvek >
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 7.3.2018
Takže je možné meruňku po mrtvici nechat - když obrůstá a snaží se žít? Mě tohle udělala VP loni, zmladili jsme ji šetrně a obrostla docela bujně, takže... pokud nehrozí, že se monolie rozšíří na další 2 nové meruňky, které chci letos pořídit,... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 5.3.2018
 Hanita měla prvních pár švestiček, sbírali jsme když začaly padat ze stromu. Ale k velkému zklamání nešly vůbec od pecky, dužina se musela dlouho okusovat. Mám podezření, že jsme asi nekoupili Hanitu, ale nějakého zajdu v pytli... :( Dvě... celý příspěvek >
Zapařené nebo přemrzlé houby, 24.10.2014
Jak poznám zapařené nebo přemrzlé houby?
Zkušenosti s fíkovníkem, 1.8.2014
Dobrý den, mám fíkovník který jsem cca v červnu vysadil do volné půdy. Má nasazeno několik plodů cca 1 cm velkých - myslíte že stihnou letos dozrát a dorůst?  Pomůže případnému dozrání nechat třeba jen 2 ks.. místo 10ks?děkuji za rady
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika