Příspěvky uživatele - 48.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde koupit švestku presentu, 24.2.2015
Děkuji za rychlou odpovědˇ, ale mají tam jenom špičák. Chtěl bych polokmen.(Jeden rok tím ušetřím)
Kde koupit švestku presentu, 24.2.2015
Poradí mi někdo, kde koupit presentu na podnoži mirobalán polokmen? Předem děkuji Radim F.
Přesazování větších stromů, 19.2.2015 Obsahuje fotku
Pro pana 241.255. Přesazování větších stromů v amatérských podmínkách jde. Mislím si, že máte ke stromku určitý vztah a nechcete ho jen tak porazit, tak vám napíšu moje zkušenosti s přesazováním.      Kořenový bal... celý příspěvek >
Už rostou, 17.11.2014 Obsahuje fotku
U Jaroměře stále ještě rostou. Nasbíral jsem skoro půl koše, všechny rostly v listnatým lese, v jehličnatým vůbec nic.    R.F
Výměna startovací šňůry Oleo Mac strunovka, 10.11.2014
jestli jste uz nekdo objevil figl jak vymenit provazek rad bych se s vami podelil o radu 
Lützelsachsenská, 15.7.2014
Jestli je to černošická? to nedokážu posoudit ale zřejmě ne, proto jsem se ptal vás odborníků, aby nezůstala bezejmenná. Pokud to pro vás není daleko, tak přijedte a třeba na místě se vám jí podaří určit. R.F
Co je to za švestku?, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Ještě musím upřesnit tu velikost plodu, švestky jsou sice větší ale rozhodně ne jako slepičí vejice, to zkreslil fotoaparát.Přidám reálnější foto. R.F
Co je to za švestku?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Stáří stromu nedokážu odhadnout. V Jaroměři vím o dvou těchto švestkách, jednu máme v osadě a druhá roste na zdejším sídlišti. Výška stromu je odhadem 8 až 9m. R.F
Co je to za švestku?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
takto bývá obalená.
Co je to za švestku?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto
Co je to za švestku?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
foto kmenu
Co je to za švestku?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
přidám foto květu
Co je to za švestku?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Pomůže někdo určit odrůdu? Zraje v těchto dnech (postupně). Kvete dřív než švestka domácí (nejprv kvete a až pak má lístky) Rodí pravidelně a je doslova obalená.  Předem děkuji R.F
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 27.2.2014
Dnes jsem koupil Dolmar PS420 SC, děkuji všem za reakce. B. Mareš
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 25.2.2014
Už jsem byl rozhodnut pro Dolmar PS 420, ale dnes jsem dostal výhodnou nabídku na Husqvarnu 440, tak mám nové dilema.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika