Příspěvky uživatele - 102.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Otec kúpil minulé leto kosačku čistá čína..Myard BS 51-20,dal za nu 304 eur. Tá má motor od NGP, T675,obsah 200 cc a výkon 4,4 kw takže 6 konovka. Poriadne som ho sfúkol, kde to bude servisovať ak sa to pokazí keď kupoval cez net. No kosačka mu... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Uplne súhlasím, pri kosačke Weibang WB 537 SCV BBCPRO, čo je komplet Čínan predajca weinbangu uvádza výkon 7 Hp, čo je poriadna blbosť lebo čínsky Loncin 1P70FA udáva iba 5 Hp. A tak potom je na zamyslenie či predajcom Weibangu možno i nadalej... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Ešte je v hre kosačka moudfieldácka Lux 55 TBI, teraz je v akciovej cene 730 eur a šasi má hliník, motor BS 850,pripomína mi starú castel garden intek quantum 60 z ktorou som bol v minulosti spokojný. No zo servisom u Bedu som nebol zase... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Používam ju na kosenie záhrady dvora a jarkov popri ceste, cca kosenie do 2 hodín, 3x týždenne. Chcem kosačku z kosením 50-55 cm, nakolko mám teraz 49cm záberom a je to cítiť.Samozrejmostou je sila aby zvládla aj trošku vyššiu trávu, či poprípade aj... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Hladám nejakú dobrú silnú kosačku a tak pozerám nejaké informácie. Bohužial informácie sú dosť často zavádzajúce a predajcovia to robia asi vedome. Základom dobrej kosačky je silný motor a na trhu sú v modeloch najčastejšie Brigs stratton, čínsky... celý příspěvek >
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 20.9.2012
Na týchto motoroch BS je gumená fajka ktorá sa zakladá na koniec sviečky.   je na konci sviečkoveho kabla a súčast nej je aj kovový odrušovací plech.  proste si kúp novú gumenu fajku bez odrušovacieho člena a založ ju na koniec sviečkoveho... celý příspěvek >
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 6.9.2012
Bolo to tou fajkou, v servise ju vytiahol a povedal mi že ju mám vyskúšat doma pri kosení. kosačka bez fajky štartovala výborne takže pôjdem vyreklamovat tú fajku.zarazila ma akurát odpoved servisu Moudfieldu že tá fajka sa dá vyreklamovat iba pokial... celý příspěvek >
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 8.8.2012
Páni, mám presne tento istý problém z mojim Torom 600, naštartovat po vysypaní koša z trávou je doslova zázrak. deti i manželka mi doslova odmietajú kosit nakolko ju potom nedokážu naštartovat. naposledy kosili tak že vždy jeden bol pri naštartovanej... celý příspěvek >
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 8.8.2012
Máte to trošku pomýlené nakolko HQ je nový kabát pôvodnej značky JONSERED.
Sekačka s pojezdem?, 8.9.2010
Je to tak to, nastavovanie kolies u tora je horsie ako u mojej starej kosacky nakolko ma dve packy a nie jeden central. to plnenie kosa ked som sekal iba vrch travy tak ju napralo do kosa tak, ze ho bol problem vysypat. no ked som kosil spodok tak ho... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem?, 7.9.2010
Vedel som o tom no a moja nova kosacka je uz doma, dnes som po nocnej rano pobehal vsetky obchody, vsade nejake akcie hladal som hlavne toho Partnera nakolko ma najnovsi a najsilnejsi motor no nenasiel som ho na predajni, ten jonsered taktiez este... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika