Příspěvky uživatele - 244.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 9.4.2018
Na eshop se vždy jen podívám, co mají a pro kytku si zajedu, jsem rovněž z Brna. Velikost rostlin je asi dvojnásobná proti tomu, co se prodává u nás, ale cena bohužel taky.
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 9.4.2018
Před Vídní odbočte doprava do Tullnu, zahradnictví Praskac. Je to to nejlepší, co jsem v Rakouku viděl. Má i eshop.
Kalina bodnantska “dawn”, 12.2.2018
Ta vaše kalina nemá žádná květní poupata, proto nekvete. Je to divné, pokud má přes metr, již by měla kvést. V době vegetace ji zkuste pohnojit a udržujte půdu kolem ní v bezplevelném stavu. Odpoledne Vám pošlu fotku mé dvouleté, květními... celý příspěvek >
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 31.1.2018
Pokud máte palec menší či větší než vnitřní průměr hadice, tak hadici před vytažením z vody na konci zalomte. Dělám to tak desítky let...
Identifikácia rastliny, 31.1.2018
Nějaká drobnolistá Peperomia, k předchozím doporučením bych přidal v zimě chladnější umístění.
Jak se jmenuje oranžová rostlina na obrázku?, 25.1.2018
Je to dosti špatně vidět, ale nevylučoval bych ani nějaké krásnoočko Coreopsis. Krásenka je většinou vyšší než kakost..
Aloe kaktus, 3.1.2018
Vyklepněte ji z květináče, odstraňte všechnu zem a podívejte se na kořeny. Jestli jsou černé, uhnilé, nechte ji stát nasucho v květináči dokud se neukáží bílé špičky nových kořenů a poté ji zasaďte do země pro sukulenty. Aloe v zimě téměř... celý příspěvek >
Afr. fialka - jak to dělají?, 8.12.2017
K zachování pruhovaného květu je nutné vypěstovat mladou rostlinku zakořeněním květní stopky. Alespoň to píšou množitelé, ale sám jsem to nezkoušel.
Neznáma z Kanárských ostrovu, 6.11.2017
Okrasných bobovitých keřů se pěstuje dost, nejčastěji Caesalpinia, Ale určovat semenáčky je nevděčná činnost.
Identifikacia dreviny - orech?, 25.9.2017
Juglans nigra, již tady byl mnohokrát...
Co to je?, 18.9.2017
Je to kytka jedovatá, příbuzná rajčeti a rýmuje se se slovem Zlín...
Jasmín pravý?, 15.8.2017
Ta kytka má s jasmínem společnou jen barvu květů, jinak je příbuzná bramborám, rajčatům a vůbec lilkovitým rostlinám - Solanum jasminoides.
Neznámá v květináči, 10.8.2017
 díky, a to jsem se na obrázky kalanchoí díval...
Neznámá v květináči, 10.8.2017 Obsahuje fotku
Známý mi poslal fotky kytky, o níž nic neví. Musím se přiznat, že se ji marně snažím určit již druhý den, nenapadá mne ani čeleď. Znáte ji někdo?
Neznámá, 4.8.2017
Pilea, několik druhů a hybridů má takové listy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika