Příspěvky uživatele - 47.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Višeň - sladkovišeň?, 15.3.2016
Nehledě na vyšší odolnost proti monilinii/blumerielle německých (Boas, Gerema, Jade, Jachim) či maďarských (Érdi bíbor) novošlechtění. Zdraví Mittwoch
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
Dobrý den, to co zde znovu pan 248.32 píše mi nedovoluje nereagovat. Vyzdvihuji jeho praktické znalosti a letité zkušenosti. Ale řada poznámek je úplně mimo. Nezlobte se, ale připomíná mi rétoriku jehovistů. Př.:  "Ukážete jim čistý list... celý příspěvek >
Mandlone - unor 2016, 23.2.2016
Ledaskde v Praze už i týden kvetou... Je to zkrátka sázka do loterie. Zdraví Mittw.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 10.2.2016
Tak předně meruněk není nikdy dost. Ad pozdní odrůdy. Osobně nemám zkušenosti. Ale ledničtí experti mě od odrůd zrajících týden až 2 po Farbaly odrazovali - že ani u nich! nestíhají dozrát do rozumné chuti. Ne že by nebylo sluníčko, ale v srpnu... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 4.12.2015
Tak jsem měl to potěšení ochutnat první darovaný plod Lucy. Dužnina chruplavá, velmi voňavá, aromatická, slupka jemná, lehce mastná. Chuťově mi připomínala Topaz, kyselinek měla méně. Plod menší, barva méně výrazná - žíhaná alá Topaz.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 18.11.2015
Letos nás s kolegy v Lednici zaujaly nejvíc: 1) Harlayne 2) Sen-- Ba---ic (štítek uražen - bylo možno přečíst jen fragmenty) 3) Helena de Roussilon 4) Bergeron Pohořela mnohá lednická i valtická šlechtění a mnohé další. Loni v... celý příspěvek >
Nová databáze ovocných dřevin, 6.11.2015
Petře, budou, postupně se překlápějí stránky staré. Mitt.
Hrušeň - odrůda, 5.11.2015
Nene, Karina končí dříve, už by byla dávno za zenitem. Mittw.
Kdouloň obecná, 15.10.2015
Nebylo by to objektivní, ale jistě již máte nějaké odrůdy ve větší oblibě (díky brzké době zrání, vůni či odolnosti k chorobám...). Mitt.
Kdouloň obecná, 14.10.2015
A nechcete pro nás, prosím, pane Mirdo kdouloňový sortiment shodnostit? Zejména co se týče plodnosti, ranosti, chuti, vůně a náchylnosti na monilinii? Díky, zdraví Mittw.
Podivná mirabelka, 14.10.2015
´Špendlík žlutý´ neboli "Belica"?! Mittw.
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 28.8.2015
Doc. Sus z trojice polskych klonu chvalil Nectavit. Desetilete stromy se v jejich pokusnem sadu zatim stale drzi - PPV proste. Promise a Tolar nikoliv, stejna jako cela rada dalsich odrud. Stale by to za vyzkouseni jinde. Zdravi M.
Dr. Hartmann, 17.8.2015
Práce německých šlechtitelů je obdivuhodná - kdo chutnal některá z povedených novošlechtění (Hanita, Haganta, Katinka, Toptaste a mnohé další) mi jistě dá za pravdu. Je však nutné uvést některé informace na pravou míru a jednou provždy (asi tak... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 3.8.2015
Mám dojem, že se mýlíte. Na Slovensku se říká špendlíkům "Belice" či "Biele slivky". Setkal jsem se s nimi zatím jen párkrát na Kyjovsku a Bzenecku a opravdu rány modraly, i propadliny po šarce. Průsvitné ovšem nebyly. Možná jejich ojínění tak může... celý příspěvek >
Queen Garnet, 3.8.2015
Asi to nebude úplný "spam"...když na tuto odrůdu zde pěje takové chvály Benoit Escande. A nebo se chce konečně zajistit na stáří...;-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika