Příspěvky uživatele - 245.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroby paprik, 1.8.2017
Vidím, že nikdo nevím, nemohu najít ani na netu.
Choroby paprik, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Přikládám ještě jednu fotku.
Choroby paprik, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte co je to za nemoc paprik? Nemají to všechny jen některé. A co s tím, jak vyléčit.
Stříška nad záhon, 27.7.2017
Dobrý den, nemohu pro inspiraci žádnou stříšku najít, nevíte adresu? Děkuji
Choroby rajčat, 17.7.2017
Děkuji, tak já postříkám BIOALem, čož je přírodní postřik. Žádná chemie. Také se mi nechce stříkat chemií. Helena
Choroby rajčat, 17.7.2017 Obsahuje fotku
Ano je to kolečko na asi třech plodech.Posílám foto.
Choroby rajčat, 16.7.2017
Mám tam chyby, omlouvám se. Nejde to opravit.
Choroby rajčat, 16.7.2017
Dobrý den, na rajčeti se mi udělal asi půl centimetrová světlí kroužek, myslím, že je to nějaká plíseň,. U nás hodně pršelo asi dva dny a byla docela zima. Listy jsou ale v pořádku. Mám stříkat proti plísni. Víte někdo co to je za nemoc.? Díky
Jak správně pěstovat zelí?, 1.7.2017
Dobrý den, jakým výluhem, kopřiva nebo kostival?
Habr obecný přímo z lesa, 28.6.2017
Děkuji
Habr obecný přímo z lesa, 26.6.2017
Chtěla bych habr z lesa, ale nevím o žádném kolemJihlavy a Pelhřimova. Neznáte někdo nějakouo lokalitu na vysočině, kde by mohl habr růst?
Habr obecný přímo z lesa, 26.6.2017
Dobrý den, ale na Vysočině asi habry nejsou. Navím kde bych našla co nejblíže k Jihlavě pár habrů.
Nemocné okurky, 13.6.2017 Obsahuje fotku
Okurky mají světle a tmavě zelené listy. Něco jim asi chybí. Co? Zatím rostou. Byli na nich třásněnky, postříkala jsem přírodní Rock Efektem. Zabralo to ihned, protože to bylo v začátcích. Mám první rok skleník a je možné, že půda není ta pravá a... celý příspěvek >
Okurky nevzešly, 13.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, mě soce okurku vbzešly ale, majípanašované listy, co je to za chorobu nebo co jim chybí.
Řízky levandule v zimě, 25.10.2016
Díky moc, už jsem je odkryla a dám to chvojí. Jsme 600m n.m. Je u nás dost zima. Také zjišťuji, že množení není tak náročné, jak jsem si nejdřív myslela. Helena
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika