Příspěvky uživatele - 82.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 29.9.2017
koukal jsem na ty kompresory atman a nasel jsem jen ruzny typy ale jen pro akvaristiku, muzete napsat typ kompresoru, vykon atd?diky
Filtrace nexus, 26.9.2017
prestalo svitit slunicko a sloupec vody je bez plovoucich ras a jinyho bordelu a s cistenim jsem najednou na ctrnacti dnech, jo kdyby to tak bylo i v tech vedrechjinak mi odesel kompresor hailea a to ani ne po pul roce, moje kravina ze nemuzu najit... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 26.8.2017
tady jeste jedno jen tak jezirka a uz vam dam pokoj
Filtrace nexus, 25.8.2017
tak tady jsem neco jednoduchyho a kratkyho natocil. Jinak pres cely leto se mi vlaknita rasa neudala, co se tyka pouzivani pripravku tak jen na jare bakterie do filtrace a pres leto asi trikrat bakterie do jezirka, fakt pohoda, minuly roky jsem... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 16.8.2017 Obsahuje fotku
zdravim a omlouvam se za to video, ted se to nak vsechno s..e a nejak jsem pozapomel, zatim jen strucny info, lampu mam uz pustenou furt, filtraci cistim kazdej patej den a porad jsem bez vlaknity rasy, video my filtrace urcite udelam
Filtrace nexus, 24.7.2017
no nevim je to obracene a nejak si nedokazu predstavit jak to bude fungovat ale drzim palce a budu rad jestli to zprovoznite za naky fotky popripade video
Filtrace nexus, 23.7.2017
takze planujete jen mechanickou cast za pouziti kaldnes micro k1?nevim jestli jsem to pochopil spravne ale pokud ano tak se musi pri cisteni provzdusnit ta cast s tim kaldnesem, vypnout cerpadla, provzdusnit a az se z toho kaldnesu vyplavy bordel tak... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 21.7.2017
urcite neco spacham jen se mi ted moc nedari, ve sklepe mi vyhorela elektrika, hoodne starej barak, tak to musim resitbudu se snazit co nejdriv neco jednoduchyho vytvorit
Filtrace nexus, 21.7.2017 Obsahuje fotku
a vy se snazite udelat to samy co ja?davam na rychlo obrazek jak mam spojeny ty sudy, omlouvam se predem, nejsem moc na kresleniale hlavne co je dulezity je ta jakoby mrizka co je z vrchu na tech sudech, ta ten vnitrni sud podrzi kdyz ho vypoustim... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 17.7.2017
no reknu vam ze jsem s toho taky nadsenej, jen teda podotykam ze ta kopie neni jedina filtrace, myslim ze uz jsem to psal tady nekdy v minulosti, za tou kopii nexusu mam starej biotec 10 a pak vedle jezirka mam zakopanej 300l sud s husima krkama... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.7.2017 Obsahuje fotku
tak se zas ozyvampres ty vedra mam pustenou lampu v podstate ted uz porad, jinak s cistenim mechanicky casti jsem zhruba na sesti dnech plus minus jak se mi chce to cistit, kolikrat si rikam ze to cistim zbytecne brzo, ze by to jeste dva tri dny... celý příspěvek >
Zelená pěna na hladině, 9.7.2017
,nejspis jsem to spatne pochopilno pokud to mate po cely plose jezirka tak by s tim mohl pomoci skimmer
Zelená pěna na hladině, 9.7.2017
ja mam v podstate to samy, myslim ze to je nedostatecnym proudenim vody v dane zone, v tech mistech voda stoji, ja to mam u prepadu vody s filtrace do jezirka pres malinkaty vodopadek, od vodopadku mam udelany melciny na obouch stranach plus minus... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 21.6.2017
a ja na youtube odpovedeltak jeste jednoupouzil jsem tmel aqua forte superstrong, nanesl,lehce dotahnul, pockal az s gumovati a pak teprve poradne dotahnul
Hnědozelená voda, 18.6.2017
a nemuze to byt i tou plachtou?myslim ze v cerny by to vypadalo po vizualni strance mozna jinak, podle fotek ta svetle modra?asi nebude to idealni
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika