Příspěvky uživatele - 234.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Vanda, 19.9.2017
Mikeš13: Krásne jablká. Vandu (Jolana x Lord Lambourne) "osobne" nepoznám, podľa fotky sa dosť podobá Topazu. A možno je to napokon kvalitnejšia odroda ako jej populárnejší a žiadanejší potomkovia - Topaz a Karneval. Ako sa Vám pozdáva Vanda chuťovo?... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 13.9.2017
Mimmo: Pestroň vlkovcový (Pestrokřídlec podražcový, Zerynthia polyxena). IH
Hrusky choroba, 13.9.2017
Robo27: Je to ázijská hruška - poznáte to podľa pílkovitého (zúbkovaného) okraja listov. Tá hrdza tam je - nie asi, ale určite. Predajcovia toho nahovoria - ázijské hrušky sú síce o niečo odolnejšie voči hrdzi, ale nie sú rezistentné, takže hrdzu... celý příspěvek >
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 13.9.2017
3 - Rubín (???). IH
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 13.9.2017
1 - Selena (???). Ak áno, tak sladšia chuť s výraznou arómou a snehobiela mäkšia dužina. IH
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 13.9.2017
6 je pravdepodobne Golden Delicious. IH
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 13.9.2017
9 je Rubinola. IH
Slivoně 2017, 19.8.2017
 Úrodnosť sliviek je treba prepočítať na počet stromov z každej odrody.    Jano
Slivoně 2017, 19.8.2017
Záleží aj na tom koľko kusov Gabrovskej a Čačanskej lepotice majú zasadené v sadoch vo Vizoviciach. Úrodnosť sliviek je treba prepočítať na počet stromov.    Jano
Bujný výhon u málo rostoucích vřeten, 25.3.2017
Pan Votrubec na akej podnoži máte zasadenú tú Gabrovskú na fotke? Ako je starý ten strom?
Tomel pro republiku, 21.6.2016 Obsahuje fotku
Hurmikaki si robí autoreguláciu úrody opadom plodov podobne ako naše jablone či hrušky (foto 1). V korune aj tak zostáva vysoká násada plodov (foto 2). Celkový pohľad na strom teraz v druhej polovici júna (foto 3). IH
A co vaše višně?, 21.6.2016 Obsahuje fotku
Nie je to Gerema, ale Morellenfeuer. Prepáčte, ale text som chcel doplniť až keď mi "prejdú" obrázky, ale medzitým Ste zareagovali a tak som to nestihol.Morellenfeuer je známa stará odroda, ale pomerne spoľahlivá. U mňa teraz dozrieva. Pred rokom som... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 21.6.2016 Obsahuje fotku
.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika