Příspěvky uživatele - 248.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 16.9.2017
33.3 - to je vidět, že jste hodně mladý ... nám starším vůbec nepřijde, že je to v jiném jazyce. Vždyť je jiné většinou jen sem tam písmeno.  Lída
Jaká houba mi roste na zahradě?, 15.9.2017
Na těch fotkách není vidět, jak vypadá houba dole u země, tam se tyhle houby dost liší...           Lída
Jaká houba mi roste na zahradě?, 15.9.2017
Připomíná mi to muchomůrku bílou (zelenou) nebo citronovou, rozhodně bych to nejedla.           Lída
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 14.9.2017
Ta Bohemia je na fotkách spíš vyšší jablko, na fotkách tazatele mi připadá jabko č.4 plošší...           Lída
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 13.9.2017
Nemohlo by č.4 být Rajka?           Lída
Jezírkové rostliny, 13.9.2017
Řezany se k podzimu potápějí, na jaře zase vyplavou nahoru. Lekníny potřebují hodně živin v zemi a na šípatku a ďáblík si připravte větší květináče, malý jim bude za chvíli malý, jsou to dost robustní rostliny.   Lída
Co je to za odrudu jablek, 12.9.2017
Tipuji to Wealthy . Jakou barvu má dužina při rozkrojení? Wealthy ji má krémové barvy, křehkou a šťavnatou, těsně pod slupkou může být mírně narůžovělá...   Oldenburgovo by ji mělo mít podle popisu bílou, místy nazelenalou -jinak ho... celý příspěvek >
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 12.9.2017
Nedělejte si z toho takovou hlavu... Vytahejte rajčata, jestli máte, tak do záhonu při přerytí zaryjte trochu kompostu (těsně před sázením umělá hnojiva nedávejte, mohla by popálit kořínky). Pak to uhrabte, zalijte (ať se půda trochu slehne) a další... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
Dlouho mi vydrželo Melrose a Jonalord (už je nemám), teď chci zkusit Ligol, také by měl vydržet dlouho. Kdysi jsme mívali do jara zmiňovaný Idared a Ontario..           Lída
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 12.9.2017
Jen letmo - textilku moc nedoporučuji. Půda je u nás také písčitá. Někdo v osadě textilku dával, byla to v té době novinka a první rok si ji moooc chválil, ale další rok už nadával a teď už ji u nás nepoužívá prakticky nikdo. Půda pod ní zůstává... celý příspěvek >
Co je prosim toto za strom?, 11.9.2017
Mohl by to být tenhle - Robinia pseudoacacia ˇUmbraculiferaˇ        L.
Co je prosim toto za strom?, 11.9.2017
To bude spíš nějaký akát...           Lída
Záchrana jabloně, 11.9.2017
Jen se divím, že se neozval ještě někdo jiný - jsou tady odborníci přes postřiky, já se jim spíš vyhýbám.         Lída
Jak zlikvidoval plevel, 11.9.2017
Také ho asi na dvou místech (ve stínu) mám. Jinak se mi v trávě dost rozmáhá jitrocel kopinatý (asi budu muset trochu povápnit), ale říkám si, že je to všechno také zelené, tak... celý příspěvek >
Jezírkové rostliny, 11.9.2017
Beny, já psala jen ty, co mám...  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika