Příspěvky uživatele - 234.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 28.8.2017
Prvý dozretý plod Asiminy v tejto sezóne (foto). Po rozrezaní treba vybrať semená - "kôstky", ktoré sú čierne a tvrdé ako kameň. V tomto plode ich bolo 8. Žltú dužinu je najlepšie jesť pomocou lyžičky. Chuť Asiminy je ťažko popísateľná, je v nej... celý příspěvek >
Harlayne, 28.7.2017
Jedna jihomoravska vlastovka ovsem jaro nedela... Máte pravdu. Dnes máme na trhu veľa odrôd marhúl ale mnohé sú chuťovo slabé aj keď sú pekne vyfarbené.                        ... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 28.7.2017
Záleží aj od priestorových možností ktoré máte. Mám málo miesta, podpník M9 by mi bol vyhovoval. Na slaborastúcom podpníku je väčší predpoklad že plody (najmä v prvých rokoch) budú prerastené a s pehovitosťou. Mám si to vysvetliť tak že... celý příspěvek >
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 12.6.2017 Obsahuje fotku
Mam kocasku castel garden s motorem 35 clasic no ja som si doteraz myslel ze to je dvojtakt a lisl som do nej olej s benzinom:/ otazka znie ako vypustim stary olej a dam do nej novy?
Nové odolné marhulky na PPV, 19.3.2017
Aké máte skúsenosti s Kuresiou? Máte niekto dlhšie výsadenú s túto odrodu? Zaujíma ma hlavne odolnosť na predčasný úhyn stromov.
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 11.3.2017
Stanley som mal, šarka bola na listoch a aj na plodoch.Odolnejšie sú Katinka a Toptaste.
Heliodor, 27.11.2016 Obsahuje fotku
"...táto odroda by mohla v budúcnosti nahradiť Golden Delicious...". Toľko citát z pomológie o Heliodore. Dnes som vybral z pivnice jeden H. a jeden GD. Dovolím si podeliť sa s Vami o svoje pocity. Najprv porovnanie výzoru (na prvých 3 fotkách je H.,... celý příspěvek >
Bergeron nebo Harlayne?, 25.9.2016
S Strepet je novinka jednoho zahradnictví, krom chvály prodejce není odskoušená, mám k sušení odrůdu původem z Turecka Haci haliloglu (vyšlechtěná k sušení!) spokojenost maximální, téměř bez šťávy sladká. Hargrand z vlastní zkušenosti není vhodný... celý příspěvek >
Buxus, 23.9.2014
Pisal som o tom. Su to husenice. Sotva ich uvidite, ale bielych motylov je plna hromada. Je to skodca v EU pozorovany prvy krat pred par rokmi. Dovezeny z Ciny. Ak buxus nepostriekate dobrym insekticidom, bude za par mesiacov po nom, ak uz nie je...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika