Příspěvky uživatele - 216.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití netkané textílie, 30.3.2017
Ta silnejsi dele vydrzi, netrha se po tretim pouziti. Jinak je to jedno, proste lacine, dvakrat placene.
Použití netkané textílie, 26.3.2017
Zhruba 1metr.
Použití netkané textílie, 17.3.2017
Průsvitná být musí, kvůli světlu. Mám s ní výborné zkušenosti, doporučuji. Neskýtá sice žádný estetický zážitek, ale proti chladu a škůdcům je bezkonkurenční. Připichuji ji k zemi kovovými háčky asi 10 cm dlouhými, lépe to drží.
Rajčata 2017, 2.3.2017
Prožeňte to mikrovlnkou a máte pokoj. Stalo se mi totéž, ale s výsebním substrátem. Název těch breberek neznám, ale od té doby veškerý substrát na výsev či pro pokojové květiny dávám asi na 8 minut do mikrovlnky a je pokoj svatý. Hlavně se tak člověk... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 10.10.2016
Dobrý den, manžel přivezl domů asi 80ks přepravních palet, čistých, dřevo je bez nátěru a nezdá se být něčím napuštěné, myslím že je to smrk. Nařezal je a že s nimi budeme topit v krbu. Už se chystá že doveze další. Nemůže s tím být nějaký problém... celý příspěvek >
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 27.7.2016
Truhlíky přejedete houbočkou s trochou Cifu a budou ok ;)
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 15.4.2016
Dneska jsem koupila v Hornbachu několik černých devadesátilitrových nádob určených k míchání malty - tvarem a velikostí jsou shodné s velkými truhlíky v oddělení zahrady, ale cena je sotva pětinová. Myslela jsem že je to skvělý nápad, ale radost mě... celý příspěvek >
Čím podsadit maliny?, 26.2.2016
Dobrý den, před dvěma lety jsme koupili domek s zanedbanou zahradou, zcela zarostlou břečťanem. První rok jsem mechanicky likvidovala tu všeobjímající zelenou hrůzu, jen mezi malinami zůstal zelený břečťanový koberec. Zčásti už mi došly síly, zčásti... celý příspěvek >
Popel ze zeravů, 19.2.2016
Moc vám děkuji, uklidnil jste mě. A manžel bude mít radost že měl pravdu :) Popel přidáváme ke kompostu až při přehazování, takže žádný problém. Hana
Popel ze zeravů, 19.2.2016
Na zahradě jsme loni likvidovali přerostlé zeravy, dřevem topíme v krbu. Můžu popel z tohoto stromu přidávat do kompostu? Manžel tvrdí že ano, ale já si tím rozhodně nejsem jistá, tůje jsou přece jenom jedovaté.. Na internetu jsem nenašla žádnou... celý příspěvek >
Spodní listy česneku žloutnou, 17.7.2015
S tou zálivkou máte svatou pravdu. Na okraji česnekového záhonu mi zbylo trochu nevyužité ho místa kam jsem strčila jedno rajče. To bylo samozřejmě zaléváno a česnek vedle něj je mnohem větší než ostatní. Stejně tak česnek mezi jahodama, jednou... celý příspěvek >
Kmen rozškrábaný od koček, 15.5.2015
Takovou kočku by náš dědeček hodil do pytle a pytel do splavu. A já taky.
Kde seženu medvědí česnek?, 31.3.2015
Minulý rok jsem si z lesa přinesla tašku opatrně vyrytých cibulek i s listy a zasadila na stinné místo pod starý strom na zahradě. Listy se vzápětí zasáhly, místo jsem lehce zahrnula rašelinou a občas zalila. Přesun se podařil, letos mám vlastní... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 2.2.2015
Dobrý den, odpovídám se značným zpožděním: pro obří úrodu okurek hladovek jsem tuto exotickou obryni jako náhradu nikdy nezkoušela, ale u úplně mladých plůdků to rozhodně nevylučuji! My ji používáme dle domorodých receptů na slano, s masem, do... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 7.10.2014
Přivezla jsem si semena této tykve z Vietnamu, pěstuju ji normálně venku na na pergole a daří se jí skvěle. Vyzrálé plody vydrží až do jara. Lagenárie to není, tu mám také, vietnamsky se tato tykev jmenuje bí, na český název se mi dosud nepodařilo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika