Příspěvky uživatele - 248.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Useknutá jabloň, 14.6.2017
Dejte i foto pařízku. Pokud má někdo zkušenosti s očkováním/roubováním růží na kořenový krček, tak použitelné bývá vše, co je vitální a dobře zakořeněné. Odkud jste? SfK.
Useknutá jabloň, 14.6.2017
Dobře koření i některé druhy selektovaných podnoží. Často se mi stává, že vršek podnože odříznutý při roubování zapichuji vedle pro ochranu proti ptákům a ty z cca 60% zakoření. Pokud jsou hezké, jdou pak znovu na zaškolkování jako podnože. SfK.
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 14.6.2017
Uléhavost půdy souvisí s minimálním obsahem organické hmoty. Máte v podstatě dvě cesty - První je navážka a výsev do navezené zeminy... Druhou je cesta přírodnější - nasejete jetelotravní směs a pár let budete mít místo trávníku jen louku... celý příspěvek >
Useknutá jabloň, 14.6.2017
Vysekávání trávy okolo kmínků křovinořezem je vždy ošidná věc vyžadující pozornost i pevnou obuv. Právě podcenění pevné obuvi se mi jednou vymstilo a s propadem paty do nějakého dolíku se mi nejen vyzul dřevák, ale usekl jsem si půl keře... celý příspěvek >
Ozdravenie vlastnej sadby zemiakov, 14.6.2017
Krájená sadba brambor
Ozdravenie vlastnej sadby zemiakov, 13.6.2017
Moje zkušenost je, že zmenšování sadbových hlíz pod 15 gramů již má vliv na velikost a počet hlíz v jednotlivých hnízdech. Na druhou stranu zvětšování velikosti hlíz nad 50 g nepřináší efekt ve formě větší úrody jak co do počtu hlíz tak do jejich... celý příspěvek >
Okurky nevzešly, 13.6.2017
Vždycky jsme používali ponožku s prošoupanou patou co se od ní navíc nedala najít ta "sežraná lichožroutem". Když se dávalo naplacato, tak byly 2 vrstvy látky pod semínky a 2 vrstvy látky nad semínky. Prostě položit do misky první 1/2 ponožky,... celý příspěvek >
Nemocné okurky, 13.6.2017
vypadá to na nějakou virózu. SfK.
Okurky nevzešly, 13.6.2017
Loni jsem dal za úkol mamince manželky, aby naklíčila semínka Reginy. Nevzešlo nic ačkoliv se dušovala, že nebyly přelité ani ji nepodeschly. Letos jsem dal z té samé šarže všech 30 semínek, co byly v sáčku na lem ponožky k jedné straně. Pak... celý příspěvek >
Hořké třešně, 13.6.2017
Pokud jsou třešně určené k pálení, je rozhodující obsah zkvasitelného cukru a nikoliv harmonie chuti. Třešně jsou na třetím místě z běžně používaného ovoce (za švestkami a meruňkami, avšak před hruškami). Navíc amygdalín a kyselinky napomáhají... celý příspěvek >
Kde koupit řetízek k HQ340?, 12.6.2017
njn a chodit po rukou taky neumím... Problém je v tom, že málokdo kupuje metráž a z ní nýtuje příslušné délky. A standardní lišty pro,325" délku člámku je do 18" lišty, takže krabičkové verze končí 72 články. Ještě zkusím sehnat pana... celý příspěvek >
Křovinořezy HECHT vs. VeGA, 12.6.2017
Ano, je to blbý, pokud dovozce na svých stránkách má jen part-listy a nikoliv další návody. Když už máte čas hledat, tak zkuste najít hodnoty vibrací pro značkové Stihl a HQ, co mají taky antivibraci typu "trubka v trubce". Dík SfK
Kde koupit řetízek k HQ340?, 12.6.2017
Njn, ale pan Kirschner už na NHK v Přemyslově ulici už není... SfK
Kde koupit řetízek k HQ340?, 12.6.2017 Obsahuje fotku
Dostal jsem novou lištu, ale bez řetízku. Nevíte kde sehnat,325 v délce 80 zubů a šířce vodícího zubu 1,3 mm? Tj. viz oprásek SfK
Cena 4leté rostliny, 12.6.2017
Marcelko, Paní Dáša zatím neuvedla, jakým způsobem zničil. Třeba to nebylo ve zlém úmyslu a soused má pojistku na blbost (odpovědnosti). Odhad malých škod dělá likvidátor pojišťovny a nikoliv soudní znalec, kdy cena začíná od "otisku razítka za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika