Příspěvky uživatele - 186.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habanero - přesazení, 25.6.2017
Děkuji Vám. Habanera jsou opatrně rozsázená. Myslím, že přesazení ustála. Přidala jsem při sázení do zeminy Symbivit.
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 25.6.2017
Vladimír Oušek, substrát Agro jsem používala už dříve- pár let nazpět.  Tenkrát se substrátem nebyl žádný problém, rajčata pěstuji spoustu let.Problémy nastaly vloni s měsíčkem a s rajčaty. Jen jsem si neuměla vysvětlit, co je příčinou. A... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Mr Bigggg, ano máte pravdu. Jiným rostlinám tenhle zahradnický substrát nevadí(vypozorováno), ale k rajčatům už nikdy. Vloni jsem do jedné okrasné nádoby předpěstovávala měsíček lékařský. Neměla jsem výsevní substrát, a tak jsem semínka zasela... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 24.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám stejný problém, jak popisujete. Na fotce je rajče rybízové, které je zasazeno do velké nádoby. Zemina: kompost smíchaný se zahradní zeminou. Rajče rostlo v pohodě, ale po čase jsem k němu dosypala zbytek zahradnického substrátu od... celý příspěvek >
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 18.6.2017
Také by mě zajímalo, který keř to byl/je. Také mě napadly komule. Mám dvě - fialovou a růžovou. Kvetou začátkem července až do září. Krásné květem šeřík připomínající a další nádhera je, že lákají spousty pestrobarevných motýlů.
Habanero - přesazení, 17.6.2017
Dobrý den, prosím o radu, jestli ještě nyní můžu přesadit chilli Habanera.  Neublížím jim? Sazenice jsou pěkné (kvetou a tvoří plody), vyštípala jsem jim spodní zálistky pro rozvětvení se. Ale bohužel jsou sesazeny dost blízko sebe. Takže... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 14.6.2017
Dobrý večer, připojím i svou zkušenost s kroucením listů u rajčat jak v loňském roce, tak i letošním. Mám úplně stejnou neblahou zkušenost. Po přesazení rajčat (silných, pěkných sazenic) do zahradnického substrátu od Agro se posléze začaly dít... celý příspěvek >
Keříčkové rajče Šejk, 25.5.2017
Já se Šejky teprve letos začínám, a tak každá dobrá rada- zkušenost je cenná. Všechno udělám podle rad. Děkuji. Z keříčkových rajčat dosud pěstuji pouze divoká červená.Jsou velmi chutná(sladká), úrodná, ale plody jsou malinké. Výhodou je, že jsou... celý příspěvek >
Substrát, 25.5.2017 Obsahuje fotku
Přípravek Symbivit je založený na využití skvělých vlastností mykorhizních hub. Jedná se o granulovaný přípravek, který má snadné použití a Vaše rostliny z něj budou moci čerpat to nejlepší pro jejich krásný růst a odolnost. Mykorhizní houby obsažené... celý příspěvek >
Keříčkové rajče Šejk, 25.5.2017
Dobrý den. Ano, Šejky mám na kuchyňské zpracování(snažím se na zahradě aspoň o jakous takous soběstačnost), snad se zadaří... a snad i počasí nám bude nakloněno... Mockrát Vám děkuji za užitečné rady. Ať se Vám daří. Alena
Mléko proti plísni na okurkách, 24.5.2017
Dobrý den pane Pavlíčku, zajímá mě recept na výluh z přesličky (v jakém poměru přesličku s vodou louhovat a v jakém poměru pak výluh ředit s vodou proti padlí na rostlinách.  Jak dlouho přesličku louhovat? Děkuji vám.
Keříčkové rajče Šejk, 24.5.2017
Dobrý den, děkuji za užitečné informace k rajčatům Šejk. Vyřešila jsem to tak, že je mám zasazené ve velkých přenosných nádobách, ale jsou v izolaci od ostatních rajčat. Jsou pod převýšenou střechou u domovní zdi, ale bohužel místo pro ně vybylo... celý příspěvek >
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 18.5.2017
Zapomněla jsem připsat: do květináče k rajčatům samozřejmě vzhledem k omezenému prostoru klidně buď bazalku, afrikán,  nebo pórek. 
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 18.5.2017
Dobrými sousedy pro rajčata, kteří si umí vzájemně prospět jsou bazalka, celer, česnek, měsíček lékařský, pór, fazol keříčkový, košťáloviny, kedluben, mrkev, salát, ředkvička, řepy, špenát, petržel. Rajčata se ale nesnesou : s bramborami,... celý příspěvek >
Substrát, 18.5.2017
Dobrý den, mám dobrou zkušenost se Symbivitem, přesně splňuje vše tak, jak výrobce uvádí. Kombinace substrátu se Symbivitem vůbec nevadí.  Symbivit používám od loňského roku na papriky, na chilli papričky, okurky nakládačky a rajčata jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika