Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň 2017, 9.7.2017
Nádhera, a u mě tichá závist! Snad příští rok?
Asimina Triloba, 8.7.2017 Obsahuje fotku
Na to, jak je u nás obrovské sucho (v noci konečně slušně zapršelo) a já mám vodu tak akorát na rajčata, je Asimina krásná a plodů je taky dostatek, jen jsou letos překvapivě všechny singl, našla jsem poze dvě dvojičky.
Narančila, 2.7.2017
O pěstování Narančily jsem se pokoušela a to dokonce dvakrát. Pokaždé vyrostla obrovská rostlina s listy velikosti lupuchu a objevily se i malé chlupaté plody. První rostlina nepřežila moji nepřítomnost o dovolené a doslova ji roztrhal na cucky velmi... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Vůbec u nás neprší, je obrovské sucho, ale rajčata ještě stačím zalévat. Pěstuji letos několid odrůd z Ruska a některé vypadají zajímavě, kupříkladu Garmoška. Líbí se mi rajčata tvaru měšce a taková ona přesně je. Rostliny jsou mohutné se spoustou... celý příspěvek >
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 1.7.2017
Pěstování rajčat ve vědrech ve vedrech se mi letos vůbec neosvědčilo. Nejsem schopna rostliny uzalévat a ony začínají mít projevy nedostatku vápníku. Posrříkala jsem je sice Wuxalem Calcium, ale asi jsem to zpozorovala pozdě. Rostliny ve volné půdě... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 30.6.2017
Jak to, Vladimíre, že nemáš nikoho na degustaci, my s Evou dorazíme, stačí stanovit vhodný termín. Jednu degustaci už jsme minulou sobotu uskutečnily a bylo to velmi příjemné.
Papriky pro 2017, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Letos se mi docela povedly papriky, obzvláště Najerano Rojo jsou povedené.
Sklizeň 2017, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Taky už nějakou dobu sklízím plody své práce, vše je z venku a mám radost z toho, že zatím není třeba žádných postřiků, taky nejrůznější škůdci v tomto horku a suchu nemají náladu škodit.
Rajčata uvadla, 17.6.2017
Nejsem sice Vladimír, ale já bych nechala výhony oba, už jsou na vylomení veliké a mě by to bylo líto. Klidně to rajče dopěstujte na dva výhony, ono to zvládne.
Asimina Triloba, 11.6.2017
V době, kdy jsem kupovala Asiminu já, tak se odrůdy ještě neřešily, byla to novinka. Můj stromek měl taky jen visačku Asimina, ale vzhledem k jeho samosprašnosti jde o Primu. Je spousta nových odrůd a já neznám jejich chuť, takže nemohu porovnávat,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 5.6.2017 Obsahuje fotku
Tak nám konečně pod dlouhé době vydatně zapršelo. Jestli bude trvat tohle teplé počasí, tak budu muset za chvíli uvazovat rajčata ze žebříku. Taková Black from Tula už je vyšší než já a to jsem hrávala basket.
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 30.5.2017
My máme k dispozici spoustu zahraničních palet z docela kvalitního dřeva a tak prohlížím na netu nějaké inspirace na zahradní posezení a je jich spousta, některé docela zajímavé. Chtělo by to šikovné ruce a čas.
Polyversum na rajčata (i jinou zeleninu), 29.5.2017
Snažím se pěstovat rajčata v bio režimu, ale ne ortodoxně. Polyversum používám a taky nějaké další bio prostředky, třeba přesličkový výluh. Pokud je tlak plísně veliký a tyto metody už nestačí, používám chemii, protože rajčata chci. Hodně záleží na... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 26.5.2017
Krásná podívaná! Vegetace poskočila neskutečně. Já už jsem snědla skoro všechny bílé kedlubny, mám je vyset znovu, nebo raději sáhnout po gigantech?
Tomel pro republiku, 20.5.2017 Obsahuje fotku
Já taky uvažuji, co s tomelem? Přesadit ho každým rokem do většího, ještě většího až obřího květináče a na jeho úklid potom zorganizovat brigádu? Nebo najít to nejvíce ideální stanoviště a na zimu případně ušít péřovou bundu. Mít na zahradě jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika