Příspěvky uživatele - 244.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce na fazolkách?, 19.6.2015
To ně moc nepotěšilo-hádám že asi by postřik nepomohl...
Škůdce na fazolkách?, 19.6.2015 Obsahuje fotku
Někdo mi chodí ožírat mladé fazolkové listy.Napadlo mě že slimáci, ale ti chodili spíš na cukety, nebo okurky, pak na pivo..Tedˇ tam žádné nenajdu, ale tohle je jenom na fazolkách.Poradíte?
Kameny v květináči, 3.12.2014
Taky mi to moc nedává smysl, ale radši jsem se zeptala...
Kameny v květináči, 3.12.2014
Přesazovala jsem sousedovi fikus benjamínek, měl v květináči v zemině.spoustu větších kamenů-oblázků.Vysvětlil mi to tak, že je to pro rostlinu prospěšné-provzdušnění kořenů, odtok voda, atd.Ještě jsem se s tím nesetkala, dávám vždy jen zeminu.Máte s... celý příspěvek >
A za měsíc jsou vánoce, 26.11.2014 Obsahuje fotku
Za měsíc budou vánoce-jaké pak asi budou fotky?
Rybíz - červenání listů - kroucení, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Taky se mi tohle objevilo na rybízu, takže mšice?  
Hubení škůdců elektřinou?, 8.4.2014
Četla jsem že jeden zahradník měl v půdě škůdce-lítaly mu z ní mušky a že to je celkem běžný zjev u kupované hlíny.Řeší to už roky tak, že do ní na několik sekund pustí el.proud a škůdce zničí.Tak jsem to preventivně zkusila a budˇ to fungovalo, nebo... celý příspěvek >
Malé papriky, 18.9.2013 Obsahuje fotku
A zdá se, že zima se blíží..papriky se dostaly do téhle fáze a tak uvažuju že je přesadím do květináče a počkám co udělají.Když už jsem je celé léto obíhala... Nevím ale, jestli zkusit teplý byt, kde moc světla není, nebo do sklepa, je tam jen... celý příspěvek >
Malé papriky, 16.6.2013
Předpěstované papriky jsem dala 15.května na záhon, boužel letošní počasí-no, papriky jsou hrozně maličké, nerostou-nevím co s nimi.Nechat je, nebo něčím pohnojit?Můj první pokus pěstování paprik se moc nedaří.
Svinuté listy rajčat, 9.7.2012
Tak s tímhle bych souhlasila-dokud nebyly vedra přes 30st.-nic se nedělo, má to logiku.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika