Příspěvky uživatele - 234.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvitnú jablone, 8.4.2017
Jablone sú na začiatku kvitnutia, chcelo by to lepšie počasie, včely teraz nelietajú. IH
Rozkvétání 2017 M+B, 7.4.2017
M+B+S. Na fotke je slivková minialej v plnom kvete (Čačanky, Tegera, Katinka, Althanova). IH
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 29.3.2017
K tým zárezom nad pukom (scoring, notching): Teória fytofyziológie hovorí, že zárez zastaví transport auxínov z terminálu do puku pod rezom. Auxíny významne podporujú apikálnu dominanciu (predlžovací rast výhonkov). Zárezom sa zníži lokálna... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 29.3.2017
Pani Irena: k Vašim otázkam: Zvolíte teda variant 2. Vyväzovať ten najvyšší výhonok tak aby smeroval kolmo hore nemusíte. Rez môže byť v čase kvitnutia, ale ja by som ho spravil už teraz. Potrebovali by Ste dotvoriť korunku ešte jedným až dvoma... celý příspěvek >
Vyroste živý plot za plotem dřevěným?, 13.11.2016
Dosť záleží na 2 veciach: či máte dosť miesta aby Ste nemusel sadiť tesne k drevenému plotu a či nebude výsadba zo severnej strany dreveného plota. Tiež sa dá diskutovať o tom ktorá strana je "pohledová", podľa mňa obe. :-) IH
Starší jabloň, 13.11.2016
Nuž, hlavne sa treba zachovať tak že sa o strom staráte správne (viď napr. nesprávne odrezaný pahýľ konára vľavo na 2.fotke). Ak sa zadarí, tak z 30-ročného zdravého stromu by Ste mali mať nie 2, ale 20 bedničiek jabĺk... Ale k Vašej otázke: na tomto... celý příspěvek >
Admirál, 13.11.2016
K tým dlhým výhonkom bez vetvenia: Pri bujne rastúcich odrodách používam v takomto prípade DSR (dvojstupňový sektorový rez). Veľmi dlhý prírastok ešte v danom roku zastrihnem na vnútorný púčik, následne vyraší z najbližšieho vonk.púčika slabší... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 3.10.2016
To je dobrá správa pán Tomáš, v septembri-záŕí býva v našich zemepisných šírkach ešte dobré počasie.V akej nadmorskej výške máte velmi pozdní broskvone zasadené?     Jano
Dobra volba?, 2.9.2016
Len na ukážku, aké je pre vyfarbenie Jonathanu dôležité teplo a slnko (a tiež striedanie chladnejších nocí a teplých dní). Takto sú moje jonatánky vyfarbené na začiatku septembra. Od skorej jari aplikovaných 5 postrekov. IH
Co je to za hmyz?, 27.7.2016 Obsahuje fotku
:-)
Kalendář - postřiky, řez, hnojiva apod, 27.7.2016
Môžete použiť informácie, ktoré na netovej stránke Floraservis píše ing.Matlák (kliknúť v googli na "Floraservis" a potom na "Aktuality"). Je tam prehľad na každý týždeň, ktoré postreky a ktorých druhov ovocia a zeleniny sú práve aktuálne. Sú tam... celý příspěvek >
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 27.7.2016
Pán Polehla, z Vášho príspevku to nie je jednoznačné, ale predpokladám že pod "chuťovou peckou" myslíte Flamingo. V tom že túto slovenskú odrodu pestujem, je určite aj trochu patriotizmu (napokon, prečo nie?). Ale iba to by samo osebe nestačilo,... celý příspěvek >
Zimné hrušky, 29.5.2016 Obsahuje fotku
Bohemica potvrdzuje povesť dlho skladovateľnej odrody. Fotka je z 27.5.2016 a hrušky su v prekvapivo dobrom stave, dokonca aj chuťovo. Ivan Hlavatý
Kterou růži vybrat?, 29.5.2016 Obsahuje fotku
Pro paní Květu - posledné foto. Ivan Hlavatý
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 10.3.2016 Obsahuje fotku
Pri vyššej teplote prebieha zakorenovanie rýchlejšie. Skúste použiť spodný ohrev. Presádzal som nové odrezky z Ukrajiny, vo vate prebehlo zakorenovanie výborne.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika