Příspěvky uživatele - 225.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohraničení zeleninových záhonů, 9.2.2017
Ještě jsem se chtěl zeptat, jakými profily tyto desky spojit do ohrádky z těch cetris desek, které budou tvořit 15cm vyvýšený záhon, zbytek bude prostě v zemi. Nerez profily jsou nesmyslně drahé a ze dřeva mě napadá jen thermowood, ten by v zemi mohl... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 1.2.2017
Tak jsem to vyřešil záhonovými CETRIS deskami, lehčí než beton, trvanlivé,dají se snadno obrábět, ve slevě, nebylo co řešit, na pěšinky se mi líbí ty PVC zatravňovačky.
Ohraničení zeleninových záhonů, 25.1.2017
Spíš to neřeší tak do detailu, záhon se samozřejmě sesouvá zaléváním ke krajům, lemy řeší kdekdo, ale většina skončí u betonu či nějaké palisády, a to já nechci, je to sice trvanlivé, ale vypadá to otřesně a flexibila 0,ostatní řezají dokonce nějaké... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 25.1.2017
Když vážíte jako já, tak se proboříte a v cestičce bude bahno, nejlepší mě napadá plastová zatravňovací dlažba Lite, na délku 60cm, to už je docela gut, lehká,propouští vodu, na podzim seberu ze záhonu. U těch prken díky fermeži a fólii bych si... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 25.1.2017
Cihly by musely být nějaké keramické, sám mám starých cihel hromady a jsou nepoužitelné. Betonové lemy jsou fest, ale nelíbí se mi, hlavně jsou při manipulaci velmi nepraktické, u zeleninového záhonu se mi líbí délka tak 3,25m a šířka kolem... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 16.1.2017
Asi jo, ale zkusit se má všechno a co kdyby to vyšlo, třeba to ty kvasinky nějak snesou, zvlášť když jim tu vlákninu zjemním.
Pálenka z dýně, 16.1.2017
Jasný, je to pracné, ale nemuselo by to být tak špatné, stačí napůl usušené švestky a dorovnají to předchozí zředění dýní, přidám maximálně trochu medu, nazvu to třeba švestkodýňovice, více jak 100l kvasu stajně nedám a 10l nevypiju ani za 3roky,... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 16.1.2017
Si piš, zatím jsem nenarazil na lepší ani na Slovácku (ale nenavštěvuju košty, jen místní palitele, i zkušení Zlíňáci mi tvrdili, že ji mám soutěžní, ale teď se chlubím). Zkusil bych tu dýni Goliáš napřed v troubě nechat změknout, pak dužninu... celý příspěvek >
Seti kořenove zeleniny v září, 25.12.2016
No naši sázeli petržel loni na podzim v listopadu a dopadlo to tak, že museli ještě 2x dosazovat, já sázel pastiňák v březnu a byl bez chybičky, před Vánocema sázím jen česnek a teď testuju ozimou cibuli.
Mrkev, 25.12.2016
No já sadil mrkev(karotka Nectar) někdy začátkem března společně s pastiňákem poprvé v životě na jen zkompostovanou o 10 cm zvýšenou půdu, přikryl jsem to kvůli mrazům bílou netkankou a úroda byla parádní, zobal jsem celý rok, nejednotil jsem-mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika