Příspěvky uživatele - 253.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz - malé plůdky broskvoní, 21.5.2016
Absolutním vítězem letošního mrazového souboje se stala FM3, u které bude dokonce nutná probírka plůdků. Naopak nejhůře je na tom Harbinger, který byl odměněn za své ranné kvetení dědou Mrázíkem ztrátou všech plůdků.Ostatní jsou bída s nouzí, zůstalo... celý příspěvek >
Kolibřík na Moravě, 25.8.2015
Včera pozdě odpoledne jsem zpozoroval, že něco nezvyklého poletuje kolem převislých muškátů.Zpočátku jsem se domníval, že je to sršeň nebo nějaká můra, ale když jsem přišel blíže, ke svému úžasu jsem zjistil, že jde o poletujícího kolibříka, který... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 8.7.2015 Obsahuje fotku
Na dvouletém stromku včera dozrály 3 kousky broskve odrůda Harbinger.Chuť je výborná, měkké byly již na stromku, velmi šťavnaté a rozhodně lepší než podtržené broskve z obchodu.Rannost je výborná, skoro o měsíc dříve než Redhaven.Trochu jsem měl... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 1.7.2015
A já se postit nebudu,vylil jsem tam půl sudu.
První broskvoně dozrávají, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Teplo a sluníčko posledních dvou dní se proměnilo v žlutočervený nádech broskve odrůdy Harbinger.Jestliže vyjde tropická předpověď počasí na nejbližší týden, pak plody pochytí dostatek cukru i v naší okrajové oblasti - Valachy 400m.n.m.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 21.6.2015
Podobné velké sady švestek vznikaly na Valašsku v minulých letech, byly vysázeny jednou firmou za účelem čerpání dotací na vysázení a každoroční údržbu sadu.Jedná se o desítky hektarů, kdy tato firma uzavřela smlouvu s majitelem pozemku o pronájmu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika