Příspěvky uživatele - 248.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Najkrajšie voňajuci ker, 20.2.2022
Pěkně voní Murraya paniculata, dlouho kvete, v létě může být venku v polostínu, ne na slunci, přes zimu doma jak v teplé, tak v chladnější místnosti.           Lída
Dva roky po výsadbě nedrží, 20.2.2022
Vždycky tady píšu, že je nutné při výsadbě z květináče rozvolnit bal, protože z pevného balu nejsou kořínky schopné prorůst ven do okolní zeminy... Teď jedině ho vyndat, poškozené nahnilé kořeny odstranit. Pokud ještě bude bal nějak držet pohromadě,... celý příspěvek >
Rakovina meruňky?, 19.2.2022
Tohle je horší, chce to očistit od odstávající kůry a zatřít balzámem. Možná by ještě bylo dobré před tím balzámem to ještě přetřít (přestříknout) nějakým fungicidem.  Lída
Horké kompostování ze studené hromady, 18.2.2022
Když už to vypadá jako kompostová zem, tak bych to normálně použila. Pokud byste to nechal další rok, zbytečně se vám z toho ztratí (vyplaví) živiny. I normální kompost se přece v průběhu roku zahřívá, když tam postupně přidáváte materiál a pak do... celý příspěvek >
Jaké pletivo pod vyvýšený záhon?, 17.2.2022
Ale na balkoně může být tak minikompost... Tam rozhodně nemáte tolik odpadu, jako na zahradě. A jinak - v kompostě jsou veledůležité žížaly, i z toho důvodu je důležitý kontakt s půdou. Na ten balkon byste si je musel nasadit. Navíc správný kompost... celý příspěvek >
Rakovina meruňky?, 17.2.2022
Meruňce nic není, jsou to jen zavalující se rány po předchozím řezu, ne nádory .   Lída
Prosychání trávy na kompost, 17.2.2022
Pokud ji chcete dát na kompost, tak je lepší aspoň do druhého dna nechat proschnout ve slabé vrstvě v ploše. Tam občas trošku posypat zeminou, aby nehnila, ale aby tam pracovaly žížalky. Ale pokud sekáte trávu tak často, že máte jen kraťounké... celý příspěvek >
Ostrihana sloni noha beaucarnea zahniva, 17.2.2022
Také to lze zasypat mletou skořicí, jako u orchidejí nebo kaktusů (dezinfikuje). Jinak pro vložení více fotek najednou musíte být přihlášená. A sloní noze i vám držím palce .           Lída
Borovice a prostor kolem, 16.2.2022
Pokud to máte "obyčejné" borovice, tak nemoci nehrozí. Pouze pokud byste měli borovici vejmutovku (jemnější jehličky ve svazečcích po pěti), mohla by rybízy ohrozit rez vejmutková. Ohledně vzdálenosti záleží na velikosti koruny borovice - tak... celý příspěvek >
Opadávají listy, 16.2.2022
Vždyť jste si odpověděl sám - přelití. Pokud nepomůže pouhé proschnutí a opatrné zalévání, mohou být už poškozené kořeny a v tom případě to chce přesadit. Lída
Jaké pletivo pod vyvýšený záhon?, 15.2.2022
Kompostér na betonu je pěkná ptákovina. Jakýkoliv kompost musí být dole propojený se zeminou. Bílé larvy v kompostu jsou zlatohlávka.           Lída
Máme holé ruce?, 15.2.2022
Na rez hrušňovou u mne docela dobře funguje Discus. Doufám, že zatím bude...  Lída
Máme holé ruce?, 14.2.2022
Na pilatku u mne fungoval... Lída
Co to je za rostlinu?, 11.2.2022
Mokřadka viz. zásilková služba  AEV ...snad jsem se nepřeklepla .    Lída
Podchozí muchovník k zastínění, 9.2.2022
Tak jsem se musela mrknout do fotek, ony ty roky strašně utíkají... Byl sázený na jaře 2011, to měl 2-3 větvičky a asi 40cm. Mně se líbil na netu na fotkách právě také jako vícekmenný strom, nechtěla jsem vysloveně "užitkový" keř.U tohohle se mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika