Příspěvky uživatele - 215.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlašský ořešák, 24.11.2012 Obsahuje fotku
V panelaku na balkone jsem vyklepal z kvetinace uschle kerikove rajce, hlinu jsem trochu porypal a dal jsem do nej orechy co jsem vzal sousedovy na zahradce (spadly ke mne). Nevedel jsem jestli mam dat se slupkou nebo bez, tak jsem dal jeden se... celý příspěvek >
Zmrzla merunka, 18.3.2012
A jak bych měl postupovat, skusit ostřihat do živeho.Pupeny vubec nenasazene.
Zmrzla merunka, 18.3.2012
Stromek je vloni na podzim vysazen a ted je asi 10 cm na konci černy.děkuji za odpověd.
Zmrzla merunka, 17.3.2012
dobry den. prosim jak ted poznam že merunka zmrzla.děkuji.
Kočky v zahradě, 4.3.2012
Dobrý den mám podobný problém, vloni jsme zachránili v krutých -20 malé kotatko, dnes je z něj statný kocourek. Doma máme 21 let starou bílou britku a 4 letého černého kocourka peršana.Babička nám dala zahrádku a zpočátku jsme mněly obavy z tohodát... celý příspěvek >
Co s jahodami?, 27.5.2011
dobrý den... jsem zahrádkář začátečník. už čtvrtý rok bojuji s jahodama vloni jsem hnojila ceresitem.. a hnojivem na jahody.. na podzim jsem zaryla dostatečné množství kvalitního hnoje do půdy a nasadila snad kvalitní odrůdu z obchodu..(myslím seva).... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 3.5.2011
žijeme v Krnově.. sice je tu chladno ale nemrzne.. přesně jak jste to napsal.. minulý týden jsme se opalovaly v plavkách na zahradě.. a dnes je to na zimní bundu.. Máme hrůzu hlavně z brambor a uvažujeme o tom zajet na zahradu za každou cenu a zakrýt... celý příspěvek >
Nepřejícné počasi?, 3.5.2011
dobrý den.. podle rad zdejších zkušenějších zahradkářů jsme ostříhaly stromy které byly několik let nevhodně stříhané a posleze nechané svému osudu... jablonky se "vzpamatovaly" a nasadily hromadů květu.. ze zahrady byla nádherná růžová... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 3.5.2011
dobrý den, jsem nováček v zahradničení. snažíme se zvelebyt si zahrdu.. letos jsme nasadily vše.. rajčat, papriky, mrkev ranná, hrách i cibulky a kedlubky.. vše rostlo krásně.. dnes se však zbláznilo počasí a vše je překryto 5 cm mokrého sněhu.... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 7.3.2011
Hm, už jsem myslel že toto vlákno bude vzhledem k jeho stáří mrtvé ale naštěstí se tak nestalo takže děkuji za další dva příspěvky které jen potvrdili mou vizi, řekl bych že je to asi slušný kompromis, udělat nejdřív z pařezů improvizované květináče... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 7.3.2011 Obsahuje fotku
Poslední příspěvek asi nejlepší z mého pohledu, zůstalo mi po poražení cca 5 smrkových stromů pařezy ve svahu před chalupou, už jsem o možností využití /nebo spíše zakrytí/pařezů uvažoval rovněž už dříve s tím že bych na povrch položil velké... celý příspěvek >
Jahody, 30.10.2010
na štítku je napsané fragalia... selva.. selva vím že tu píšete že je dobrá odrůda.. ale fragalia je podle internetu lesní. odrůda..
Jahody, 30.10.2010
dobrý den.. prosila bych poradit.. v globusu vyprodávaly jahody atd.. dostala jsem jahodníky.. ano.. sice levná koupě. ale na etiketě je napsaná odrůda fragaria selva... na internetu tuto odrůdu pořád nemohu najít... je odrůdu fragaria... jsou to prý... celý příspěvek >
Zacatecnik zachrana jabloni, 27.10.2010
dobrý den mám podobný problém jako vy.. také my jablůňka udělala to co vám..metrové šlahouny a na nich nové šlahouny podobné délky.. soused mi tvrdí že musím strom omladit a všechny tyto šlahouny zkratit a vlky odstranit.. ale přiznám se že mám hrůzu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika