Příspěvky uživatele - 234.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
Enna: Podľa toho čo popisujete v príspevku o 15,06 hod. si myslím, že problém Vašich hrušiek je resp. bol inde - tak ako som to tušil už od začiatku. Tipoval by som to na plodomorku hruškovú (viď fotky). Samozrejme, súbežne mohlo byť aj postihnutie... celý příspěvek >
Umirajici stromecek, 23.7.2017
P: Súhlasím, v našich zemepisných šírkach je vyslovene suchá zima veľmi zriedkavá. Pred rokmi som zažil vyschnutie broskýň zasadených na jeseň po následnej veľmi suchej zime. Broskyne sú na to asi najcitlivejšie. Ten môj predch.príspevok je zbytočne... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 25.1.2017
Samozrejme že stanovovať nejaké limity že presne -XY °C, to sa nedá. Pomôžem si alegóriou - je to ako keby sme chceli stanoviť presne, po koľkých minútach sa človek utopí (resp. nezvratne sa mu hypoxiou poškodí mozog). Niekomu stačí 5 minút, niekomu... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 25.1.2017
Páni Hasman a Jiří II - teraz Vám budem trochu pochlebovať, ale úprimná vďaka, páni, za Vaše príspevky z 23. a 24.1. Bolo naozaj príjemné čítať Vaše názory a postoje k záhradkárčeniu, s ktorými sa do značnej miery stotožňujem. Snáď okrem toho... celý příspěvek >
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 16.10.2016
Možno ešte predčasná otázka, Tí čo záhradníčite vo vyšších polohách tak ich (niektoré) máte asi stále na stromoch. Záver ovocinárskej sezóny sa ale nezadržateľne blíži. Ja som ako posledné obral 13.10. Fuji, Shalimar, Topaz a Karneval. IH
Jakou jabloň na tuto dobu, 10.9.2016
Bolo by dobré ešte uviesť polohu Vašej záhrady. V tomto období zrejúce a konzumovateľné odrody sú napr. Desert (vynikajúci chuťovo, ale krátko skladovateľný, nerezistent), ďalej Merkur (dlhšie skladovateľný, rezistent), Akane, Gala, Mollies... celý příspěvek >
Jakou odrůdu třešně do chladné oblasti?, 13.10.2015
KATINKA je veľmi odolná na moniliózu plodov a aj proti šarke, je to nenáročná slivka vhodná aj na spracovanie, myrobalán je pre ňu vhodná podnož. Jano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika