Příspěvky uživatele - 129.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sundaville red, 1.5.2008
Napište Sundaville red do zdejšího vyhledavače, nedávno jsme to tu probírali...
Lofos - popínavý muškát, 30.4.2008
Lenko, budete nám ji muset více popsat. Byla převislá, polopřevislá, jaké barvy, jednoduchý nebo plnokvětý druh? Opravdu vypadala jako muškát? Prolistovala jsem dvě knihy o muškátech, ale o "lofosu" ani zmínka... Pokud máte prodejnu se... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 30.4.2008
Určitě je to Nematanthus, někdy se uvádí pod názvem Hypocyrta.
Houba na jehličnanech - poradí někdo?, 28.4.2008
pro doplnění - o závod rostou túje a jalovce, nikoli houba 
Houba na jehličnanech - poradí někdo?, 28.4.2008
Tuto houbu máme na jalovcích a tújích. Byla tam i vloni, proto mně letos nijak nepřekvapila. Neaplikovali jsme žádný postřik / možná chyba /, přesto rostou jako o závod...
palma, 28.4.2008
No no no, snad nebude hned tak zle. Napsala jsem, že by to MOHLA BÝT, nikoli že JE to livistona či washingtonie.  Zřejmě nejsem tak dokonalá, jako Vy...
Zahon 2*20m, 28.4.2008
To jsme se od letniček a dvouletek dostali nějak daleko... Co zasadit třeba gazánie, osteospermum, nebo po obvodu salvie? V záhonech vypadají úžasně...
co na tulipány, 28.4.2008
Je lepší si macešky koupit, nejsou tak drahé, koupíte je všude v různých barvách a velikostech. Pěstování ze semínek je piplačka, vloni jsem to zkusila. Sice se mi podařily pěkné, ale příště si je zase radši koupím.
co na tulipány, 28.4.2008
Cibule tulipánů by se správně měly vyndat. Až zaschnou listy, cibule vyndat a uskladnit až do podzimní výsadby. Pak na záhon můžete dát prakticky cokoliv. Přiznám se však, že já to nedělám Nechávám je v zemi, ale tulipány jsou rok od ruku chudší a... celý příspěvek >
palma, 28.4.2008
Krásná!  Mohla by to být Livingstonie nebo Washingtonie. Jak se vám daří pěstovat takového obra?
Netykavka - sultánka oprava, 25.4.2008
Nemusíte se omlouvat, vždyť nikdo není dokonalý. Tak tedy k Vašemu dotazu - netýkavky se vysévají poměrně brzy, na rozhraní ledna a února.  Po vytvoření dvou pravých listů je vhodné semenáčky rozsadit jednotlivě do květináčků, nebo toho, co... celý příspěvek >
Popínavky, 25.4.2008
Také můžete, jen pozor, aby nebyly v přílišném teple a tmě, byly by vztáhlé, slabé. Jinak že by jim ublížil mráz o zmrzlých se bát nemusíte, budou přece v zemi a tak hluboko půda nepromrzne. Tyto druhy jsou odolné. Ať se daří!
Netakavka - sultánka, 25.4.2008
Přiznám se, že netakavku - sultánku neznám. Neměla jste na mysli netýkavku?  Netýkavka čili balzamína čili impatiens, to bych věděla...
Sundavillea Red - pěstování, 25.4.2008
Také souhlasím s tím, že Sundavillea je vděčná rostlina, ovšem pouze ve vegetační době. Už dva roky po sobě se snažím je přezimovat, marně. Co dělám špatně? V místnosti je velké střešní okno, teplota cca 10 stupňů a přestože zalévám, pokaždé uschnou.... celý příspěvek >
Zastříhávání clematisu, 21.4.2008
Právě že neplatí. Některé clematisy kvetou na starých výhonech, jiné zase na nových...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika