Příspěvky uživatele - 110.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
prebehol som viac zdrojov odbornej literatury. Vsade sa zhoduju ze na tento patogen zabera bacillus, produkt zvany Serenade ale asi u nas nie je. Ten isty organizmus by mal byt sucastou prostriedku zvaneho Ibefungin
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
K vasim otazkam. Nie su to moje mikroorganizmy. Ak chcete zdroj informacii proti plisni bramborove, tak si skuste nejaky najst. Ja som hladal asi minutu a nasiel som toto. je to sice o zemiakoch, ale celkom pekna porovnavacia studia. Hovori o... celý příspěvek >
Užití slámy, 1.12.2016
aj jahody sa pestuju na slame
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 23.8.2008
 Môj názor je iný kôli tomu že som zabudol nenapísať na 3/8 reťaz oregon 5,5mm pilník, ináč všetko platí tak ako som napísal pre všetky bežné reťaze. Jani
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 23.8.2008
S tým pilníkom je to tak-    každá reťaz má dané aký pilník sa má používať na brúsenie.Tu vôbec neide o to či sa brúsi ľahko, ťažko alebo stredne.Reťaz má optimálny tvar zuba a ten sa dá dodržať iba použitím primeraného pilníka.Tie keci o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika