Příspěvky uživatele - 249.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poněkud hloupější slepice, 19.5.2014
nesvítím, nemám tam do výběhu ani nataženou elektriku.
Co sejmulo slepici v noci?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Obr.2
Co sejmulo slepici v noci?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pták to nebyl, máte pravdu. Náhodou jsem jí našel v pauze o hokeji. Něco se jí pokoušelo protáhnout mezi plaňkama plotu, a sežralo jí to hlavu. Tak to byla asi ta kuna.
Poněkud hloupější slepice, 18.5.2014
No jo liška, ale skrz plot by se spíše neprotáhla a navíc včera lilo celej de i v noci. Jak je vidět na fotkách ve výběhu je jen hlína a ta byla docela rozmoklá, liška by tam podle mne musela nechat nějaké stopy. Já ale nenašel nic.
Poněkud hloupější slepice, 18.5.2014
Zdravím, nezlepšilo se to a dnes ráno nebo v noci něco jednu sejmulo. Viz můj nový příspěvek "Co sejmulo slepici v noci?". Jarda
Co sejmulo slepici v noci?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Obr.3
Co sejmulo slepici v noci?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Obr.2
Co sejmulo slepici v noci?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Něco mi v noci na dnešek sejmulo jednu slípku. Byla to jedna ze čtyřech které na noc nezalezli do kurníku a schovávali se pod plachtu která kryje balík sena. Z kraje jsem se s nima zlobil a každý večer jsem je dával do kurníku ručně. Posledních asi... celý příspěvek >
Buxus - co je to za chorobu?, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám 3 roky vysazený plot z buxusů, sazené po 30 cm cca 50 rostlin. Už loni mi z jedné strany keře odešly. Zřejmě to je některá houbová choroba. Letos jsem je zlikvidovala a zasazela nové, ale poškozené jsou i dalsí keříky. Poslední... celý příspěvek >
Přihnojování révy, 20.4.2014
Mám 2 roky starou révu a chci se zeptat čím ji nejlépe přihnojovat.Je dobrá i rašelina?Děkuji Sandy
Kultivátor Hecht 737, 10.4.2014
Má někdo zkušenost s tímto kultivátorem?Před koupí bych rád poznal nějaké připomínky.Mám políčko cca 1 ar, každoročně obdělávané.Děkuji Sandy
Poněkud hloupější slepice, 24.3.2014
Díky, kohouta zatím nemám. Dříve jsem míval ale byly s ním problémy, protože utíkal na cizí slepice. Zkusím to vydržet ještě nějakou dobu. Před chvilkou jsem je zase sebral zmoklé u balíku sena ve výběhu a hodil do kurníku. Staré slepice je... celý příspěvek >
Poněkud hloupější slepice, 23.3.2014
Mám problém se čtyřmi slepicemi které jsem koupil minulou sobotu. Vždy když jsem koupil nové slepice, první maximálně druhou noc, jsem je pochytal ve výběhu a strčil do kurníku. Pak už samy na noc zalézaly. Tyto nové po týdnu nic neumí, ani se nervou... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky, 16.3.2014
Rád bych znal odrůdy part.karp.okurek, kromě mě již známých odrůd Sonada F1 a Harriet F1.Děkuji
Míchání kvasu, 9.10.2013
Chybí mě asi 10 kg broskví, abych měl minimální množství do pálenice/cca 10%/.Mohu to doplnit tykví Hokaido, případně co přidat když nejsou ani jablka ani hrušky.Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika