Příspěvky uživatele - 200.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena, 27.1.2017
Modřin v lese asi ano, ale ten tis asi ne. Radsi bych to koupil
Semena, 27.1.2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda by mi někdo nemohl poradit, kde sehnat semena tisu červeného, habru obecného a modřínu opadavého. Nejlépe přímo od zdroje, ne přes překupníky. Děkuji
Gabrovská se Bulharům povedla, 19.11.2016
Mě by jen zajímalo, jak to je s plodnosti Gabrovske, protože všude je psaná plodnost pouze průměrná. A tady zas někdo píše veliká. Tož kde pak člověk má najít pravdu. Já mám několik Gabrovskych nasazenych, ale právě ta plodnost mě zajímá, ale ještě... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 17.11.2016
Nejsu odbornik, ale strom pomoci listu ze vzduchu zadny dusik neziska. Navic vzdusny dusik je pro rostliny nepristpny. I luskoviny na jejichz korenech jsou nadorky s hlizkovymi bakteriemi vzdusny dusik nevyuziji. Bakterie poutaji vzdusny dusik, stepi... celý příspěvek >
Elena, 16.11.2016
Tož každý rok se počasí nepodaří, ale jinak jste vcelku spokojen s Elenou, jestli jsem to dobře pochopil. Takže už jsem se rozhodl, příští rok si ji koupím :-)
Elena, 16.11.2016
Tak nezbývá mi, než jednu zasadit a poté posoudit :-) Jen doufám, že to s tou monilií nebude tak hrozné. Ale jestli je to velmi plodná odrůda, tak těch 20 % plodů by třeba tak nebolelo.
Elena, 15.11.2016
Dobrý večer, zajímalo by mě, jaké je vaše hodnocení odrůdy Elena. Diskuzi jsem přečetl, chtěl bych ji zkusit zasadit, ale napřed bych slyšel nějaké novější postřehy. Je vhnodná na pálení? Děkuji
Rez marhule, 15.11.2016
Já jsem našel celkem zajímavé video ohledně řezu meruněk. Od mladých po výsadbě až po staré, které se zmlazují. Tak třeba to někoho bude zajímat :-)
Stromky v kontejneru, 4.11.2016
Takže kontejnerované stromky nejsou pěstované po celou dobu v kontejneru jestli jsem to správně pochopil? Nebo některé ano?
Jak očkovat ořešák?, 4.11.2016
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nevíte, kde by se daly sehnat okča nebo rouby konkrétních odrůd ořešáku. Chtěl bych si zkusit naroubovat nebo naočkovat ořešáky.
Stromky v kontejneru, 27.10.2016
Dobrý večer, chtěl bych se dovědět víc o kontejnerovaných stromech, které jsou nabízené v zahradnictvích. Zajímalo by mě jak se pěstují. To se už jako podnož pěstuje v kontejneru, pak se naočkuje a nakonec prodá a to pořád v kontejneru? Nebo je tam... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 10.9.2016
Nevim, jestli vsechny Vami vyjmenovane odrůdy, ale Spinka a Muskatelka tvori velké stromy. To budou asi vsechny stare odrůdy hrusní spise vetsi stromy. Muj nazor.kema83
Hargrand, 5.9.2016
No nevim, jak je odolná na moniliovy uzeh, ale na me merunce Hargrand se nevyskytl. Vsechny merunky strikam. Mám merunky Goldrich, Bergeron, Radka, Pinkcot, Kioto a Harcot. Vsechny merunky mely plody, jen Hargrand ne.
Hargrand, 3.9.2016
Moniliovy uzeh letos nic. A úroda taky nic, je to jedna z mala merunek, co nemela plody. Kema83
Odruda Wangenheimova, 24.8.2016 Obsahuje fotku
Další foto
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika