Příspěvky uživatele - 234.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016 Obsahuje fotku
Trochu sme sa vzdialili od témy vlákna, ale ešte malá poznámka k rodivosti hrušiek. Tu veľmi záleží na podpníku, na duli (kdouloň) môže byť začiatok plodenia aj o 2-3 roky skôr ako na semenáči. Na 1.fotke je tohtoročná úroda z hrušky Nojabrskaja,... celý příspěvek >
Špačci - skorce, 20.10.2016
Škorce sú naozaj múdre vtáky, ja by som si tiež vybral Bohemiu :-) Ale vážne - u nás občas ozobali skoré jablká (ešte v júli), neskôr už im dali pokoj. Myslím že je to dané tým že preferujú hrozno a toho je u nás všade naokolo na jeseň mraky. Takže... celý příspěvek >
Prosím o určení velmi chutné staré odrůdy, 10.10.2016
Každé zovšeobecnenie pokrivkáva... Neviem či Ste niekedy jedli "rezistent" Rubinolu, ale ak poviete že je nechutná tak Vaše chuťové poháriky zrejme odumreli. :-) Takisto napr. Admiral, Topaz,Sirius, Merkur... Nemôžeme všetko hádzať do jedného... celý příspěvek >
Karneval, 10.10.2016
Karneval - tento potomok Pink Lady sa profiluje ako neskoro zimná odroda, teda aspoň čo sa týka vyfarbovania. Ako-tak sa začal sfarbovať až začiatkom októbra, ale v priebehu pár dní (predch.foto 6.10.16-viď) v tomto pekne pokročil (viď foto). Zdá sa... celý příspěvek >
Prosím o určení velmi chutné staré odrůdy, 10.10.2016 Obsahuje fotku
Možno Spartan, ale ešte skôr by som to tipoval na McIntosh. IH
Falešný Dapple Dandy, 8.8.2016
Pripadá mi to neuveriteľné... Ak sa na to pozriete z odstupu, tak až zvrhlé. Idete do predajne stromkov, kúpite si označený stromček vytúženej odrody a keď zarodí a je to nedajbože naozaj ona (aké to prekvapenie!), tak je to dôvod na gratuláciu... Ja... celý příspěvek >
Škudce na hrušních, 8.8.2016
Pozrite si vlákno "Skodca na hrusni" založené 28.7.2016, tam je tento problém rozoberaný aj s odporúčaným postupom. P.S. A by Ste sa zaregistrovali, tak môžete zadať viacero fotiek k jednému príspevku a nemusíte ich zadávať nanovo. Nič sa tým pre... celý příspěvek >
Heliodor, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Myslím že pán Polehla tu spomínal, že niekto nazval impozantnú kališnú jamku Rozely výstižne "pečatidlom". Pri pohľade na Heliodor (foto) vidno, že sa Rozele snaží trochu konkurovať. Hĺbka kališnej jamky aj jej zvlnenie "svalcami" sú tiež dosť... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika