Příspěvky uživatele - 160.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovací kůra, 12.6.2007
Nejlepší  mulč je posekaná tráva sekačkou ze zahrady. Dávám ji ve vysoké vrstvě. Tím se zbavím problému kam s ní. A poté na ni dávám už jen malou vrstvu mulčovací kůty jen tak na parádu. Protože te tráva je vlastně nevzhledná. Plevel v tom... celý příspěvek >
Lilie - škůdci, 30.7.2006
Po liliích nám lezou červení broučci a zůstávají po nich skvrny.Na jiných zase vysedávají drobouncí plži.Prosím o radu,co proti tomu dělat?Petra
habr je plevel? co ale jiného?, 20.4.2006
já mám něco podobného se sousedem, zasadila jsem thuja plikata která mě roste metr za rok. Jelikož je to strom obrovský, který doroste do xx metrů, vykopala jsem jámu, kterou jsem vyložila speciální folií, abych upravila výškový růst..tím, že má... celý příspěvek >
pomohla mi hořká sůl, 18.3.2006
na radu v zahradnictví jsem koupil hořkou sůl (hořčík) a brzy bylo po problému - ne natrvalo, je to třeba alespoň 2x do roka zopakovat. Funguje to i lawsonovy cypřišky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika